Google Nexus 4 LG Nexus 4 Geniş Bilgi İnceleme Detaylı Anlatım

Google resmen LG ile birlikte geliştirdikleri yeni Nexus 4’ü duyurdu. Yeni Nexus 4 de ne gibi değişiklikler var biz yaancı kaynaklardan detaylı olarak okuduk öğrendik ve siz değerli okurlarımızla paylaşmak istedik. Daha önce Apple şirketinin de yaptığı gibi iphone 4’ü apple çalışanlarından biri barda unutuyor ve daha sonra internet’e görüntüleri sızıyordu. Googlede bu defa aynısı yaptı yaaklaşık 1 hafta önce böyle bir durum sözkonusu idi ama google daha geçen gün duyurduğunu söyledi.[ads]

Lg ile donatılmış bu Nexus’un özellikleri çok iyi olmalıki android’in son sürümü olan 4.2 jelly bean’i kasmadan çalıştırsın. Güçlü bir İşlemci ve GPU ile geliyor. Android 4.2 ile hızlı resim paylaşma vs gibi özellikleri saymıştık detaylar burada.

Her zamanki gibi Nexus cihazda ya 8GB hafıza yada 16GB hafıza ile gelmektedir. Yine microSD kart desteği yoktur. Fiyat konusunda da henüz bir bilgi yoktur.

Nexus 4 Örnekleri

Donanım

Donanım olarak Lg Optimus G modeli ile aynı olup bu biraz komiktir. Google LG ile çıkaracağını bildirmişti. Genel olarak Quad-core 1.5 GHz Krait işlemci, 2gb ram, 8Mp yada 13MP kamera ve android 4.2 Jelly Bean.

Nexus 4 Ekran

LG Nexus 4 bir önceki nexus cihazdan biraz daha güçlendirilmiş. Samsung’a göre ekran çözünürlüğü  Optimus G ile aynı olan 768×1280 çözünürlükte aynı 4.7-inç IPS ekran kullanıyor. Biliyorsunuzki LG İPS ekran kullanıyor ve kendini bu ekran modelinde kanıtlamıştır. Güneşten etkilenmez oldukça net ve temizdir. Samsung Nexus ‘a göre biraz daha soluk kalsada ekran çözünürlüğü olarak LG ön plandadır.

Nexus 4’ün ekranı Gorilla Glass 2 ile desteklenmiş çizilmez ve kenarları oval şeklinde resimdeki gibi kavisli cam ve ön tarafta 1.3mp kamera köşede bulunuyor. Kulaklık çıkışı yine üstte köşede bulunuyor. Samsung Nexus’ daki gibi bildirim ışığı var.

 

Flaşlı 8MP kamerası bulunuyor. Optimus G’ deki gibi kamera çok içte duruyor bu can sıkıcı olabilir ama yanındaki flaş ile muhteşem bir görüntü sağlıyor. Full HD video çekme özelliğide barındırıyor.

Hoparlörü küçük ve alt köşede yine Optimus G’ de olduğu gibi ama sesi fena değil. Akıllı hoparlörler barındırıyor.

Herkes Nexus’ un sesinden rahatsız olsada bu yeni Nexus 4 de sorun biraz daha aşılmış gibi görünüyor.

Google Nexus 4 by LG.Google Nexus 4 by LG.

Resimlerle destekledik çünkü herkes merak etmiştir bu telefonun tüm yüzünü.

LG Optimus G ile aynı olan bu cihaz kötü değil gerek ekranı olsun gerekse özellikleri hiçte fena değil. 4 çekirdek işlemci ve 8mp kamera 8gb/19gb hafıza.

3.5 jack girişi.

Alt çerçevenin bir mikrofon ve mikro-USB bağlantı noktası var. Ayrıca maruz vidalar bir çift var – bunları kaldırmak ve dahili pili almak mümkün olsa da sadece Optimus G gibi, o “hizmete” yerde değil aynı yakınındaki “çıkarılabilir.” Sen sinek pilleri takas ve garantiler için sıfır bakımından tinkering tip değilseniz, sadece bu vidaları bile var unuttum olmayacaktır.[ads]

Ve şimdi gerçekten harika bir parçası: Nexus 4 geri. Oh, o geri. Bu biz Optimus G enkarne bakarak biliyorduk bu özellikleri başka biridir. Sadece dünya çapında kuzeni olduğu gibi, Nexus 4 tepeden tırnağa “Kristal Yansıtıcı Süreci” vardır. Neredeyse hologram var ve bir 3-D doku yanılsama ekler gerçekten harika bir tasarım özelliği için LG adı. Ama sert, camsı materyal çeşit (biz aslında hala LG cam demeyi reddediyor neden biliyor, ama ne olursa olsun yok) kapsadığı ve beyin parmaklarınızı aslında sadece düzgünlüğü orada bir şeyler hissetmeye nerede beklediği var.

Burada bizim resimleri (özellikle yukarıda ve geri bu yorumu başında) bir kaç Kristal Yansıtıcı Süreç tasarımı overemphasize dikkat etmek önemlidir. O bütün gün yüzünüzde parlayan değil. Ele bling kötü 70’lerin gibi görünmüyor. Bu çok daha hoş. Sadece doğru açıyla telefon bakmak sürece Ve, tasarımı tamamen sessiz its – sen bunu hiç fark edemeyebilirsiniz.

Detaylar için buradan yabancı kaynağa bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Download Mobo USB Drivers

14 Şubat 2020'de güncellendi Mobo USB Sürücüleri, Mobo Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir