Garmin; Yeni Akıllı Saat GPS GNSS Askeri saat

Bu akıllı saat diğer akıllı saatlerden çok daha deli, çünkü bu akıllı saati Garmin üretti ve GPS özelliklerinden ziyade çok güçlü bir yapıya sahip olduğu aynı zamanda terman ölçmeye yarayan bir akıllı saattir.

Bu akıllı saat sayesinde daha dayanıklı ve gps, terman gibi özellikler dışında su geçirmeye karşı dayanıklı olduğunu ve özellikle askerler için üretildiği de gündemdedir. Başka özelliklerini sayacak olursak 3 eksenli pusula, barometre, çoklu küresel navigasyona sahip gps glonass ve galileo, kalp atış hızını sporcular içinde bir çok zelliği ve akıllı telefonlar ile uyumu harika.

Fiber takviyeli polimer kasaya sahip, zorlu ortamlara dayanıklı bir akıllı saat. su içinde 100 metreye kadar şok ve termal çalışmakta askeri standartlara (MIL-STD-810G) sahip.

Özellikle güneş ışığında okunmasında zorluk çekilmeyecek ve çizilmelere karşı ekrana sahip. Ayrıca, tamamen havalandırmalı silikon bantlar, güvenli bir uyum sağlamak için iki bağımsız, çıkarılabilir koruyucu çemberi içerir.

GPS ağları olmadığı halde GNSS ağlarına en zorlu şartlarda bile bağlanır ve sizi güvende tutar. Çünkü bu durumda sizi dağ gibi ortamlarda bulunabilmenize olanak tanır. Hatta cihazda Trackback özelliği ile nereye hangi yollar ile giderseniz gidin sizi geri aynı yoldan getirmeye yarar bir ekstra özellik var.

Dahili bilek tabanlı kalp hızı ile, kullanıcılar günlük aktivite, stres, uyku ve diğer sağlıklı yaşam verilerini izleyebilir1. Kamp yapmak, bir antrenmanda koşmak veya günlük aktivitelere bakmak, Instinct kalp atış hızını, atılan adımları, kat edilen mesafeyi, yakılan kalorileri ve daha fazlasını takip eder. Yürüyüş, koşma, bisiklet, yüzme, kayak vb., cihazda desteklenen aktivitelerden sadece birkaçıdır. Kalp atış hızı değişkenliği sayesinde İçgüdü, stres düzeylerini izleyebilir ve kullanıcının fiziksel veya duygusal kaynakların stres düzeylerinin yükselmesine neden olabileceği konusunda daha bilinçli olmalarını sağlar.

Uyumlu bir akıllı telefonla eşleştirildiğinde, Instinct kullanıcıları telefonlarını paketlenmiş olarak bırakabilir ve bilekte metinler, e-postalar ve diğer uyarılar gibi akıllı bildirimler alırlar. Instinct, kullanıcıların antrenmanları izleyebileceği, hafif, derin ve REM döngüleri için ne kadar zaman harcadığı ve hatta sanal fitness zorluklarında bile rekabet edebilecekleri uyku düzenlerini izleyebileceğiniz bir çevrimiçi spor topluluğu olan Garmin Connect ™ ile uyumludur.

İçgüdüler, inReach Mini , VIRB eylem kameraları ve köpek izleme cihazları da dahil olmak üzere diğer Garmin cihazları ile uyumlu olacaktır . İnReach Mini uydu haberleşme mesajlarını2 gönderin ve alın, SOS bildirin, VIRB başlatma ve durdurma işlevini kontrol edin ve saatin bir bakışta izlemek için köpek durumu güncellemelerini ve uyarılarını alın.

İçgüdüm, smartwatch modunda 14 güne kadar, GPS modunda 16 saate kadar ve UltraTrac pil tasarrufu modunda 40 saate kadar pil ömrüne sahiptir. Grafit, Tundra ve Alev Kırmızı’da 299,99 $ ‘lık bir perakende satış fiyatı için mevcuttur.

Instinct, kullanıcıların açık hava deneyimlerini geliştirmek için teknolojiler ve yenilikler geliştirmeye odaklanan Garmin’in genişleyen dış mekan segmentinin en yeni çözümüdür. İster yürüyüş, avcılık, koşu parkuru, dağ bisikleti, golf, dalış, ister uydu iletişimi olsun, Garmin dış mekan cihazları, her seviyeden açık hava meraklıları için gerekli araçlardır. Garmin’in diğer dış mekan ürünleri ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için, garmin.com/outdoors , garmin.blogs.com ve twitter.com/garmin adresine gidin .

On yıldır, Garmin aktif bir yaşam tarzı yaşayan insanlar için tasarlanmış yeni GPS navigasyon ve kablosuz cihazlara ve uygulamalara öncülük etmiştir. Garmin, otomotiv, havacılık, fitness, denizcilik ve açık hava rekreasyonu gibi beş ana iş birimine hizmet veriyor. Daha fazla bilgi için Garmin’in sanal basın odasını garmin.com/newsroomadresinden ziyaret edin , 913-397-8200 numaralı telefondan Medya İlişkileri departmanına başvurun ya da bizi facebook.com/garmin , twitter.com/garmin veya youtube.com/garmin adresinden takip edin 

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Huawei Smartphone Multi-Download Software

Ev > Araçlar > Huawei Smartphone Çoklu İndirme Yazılımını İndirin 1 Şubat 2020'de güncellendi Huawei …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir