Download YGDP Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

YGDP Aracı, herhangi bir Android Cihazında CPB formatındaki hisse senedi yazılımını flaş etmenizi sağlar. Bu sayfada, YGDP Aracının en son ve en eski sürümünü paylaşmayı başardık.

YGDP Aracı Yanıp Sönüyor

YGDP Aracının Özellikleri

Flash Stok Ürün Yazılımı:

Android cihazınızdaki stok veya özel ürün yazılımını yalnızca CPB Formatında flaş etmenizi sağlar. YGDP yardımcı programını bilgisayarınıza kurun, başlatın. Başladıktan sonra parola girmeniz istenir, parola olarak 369 girin.

Ardından CPB Bellenimini YGDP yardımcı programına yükledikten ve cihazınızı bilgisayara bağlayın. Bellenim tam olarak yüklendikten sonra, bellenimi yanıp sönmeye başlamak için Başlat'a tıklayın.

Flash Ön Kaynak Dosyası:

Android Cihazınızdaki Kaynak Öncesi dosyasını (img) yanıp sönmenizi sağlar. Ön Kaynak dosyasını Yanıp Sönmek için, YGDP'yi açın ve Lütfen Ön Kaynak dosyasını seçin altındaki Yapılandır'a tıklayın, cihazınızda yanıp sönmesini istediğiniz IMG dosyasını bulun ve yanıp sönmeye başlamak için Başlat'a tıklayın.

Yapılandırma Kontrolü:

Ayrıca aygıt adını kontrol etmenizi, eMMC CID'yi kontrol etmenizi, sigorta bilgilerini kontrol etmenizi, enstrüman bilgilerini kontrol etmenizi sağlar (ancak bu özellik yalnızca Qualcomm Yonga Seti cihazları için kullanılabilir).

YGDP Aracını İndirin

YGDP Flash Aracı Kurulumu V2.13

YGDP Flash Aracı Kurulumu V3.31

YGDP Flash Aracı Kurulumu V3.83

YGDP Flash Aracı Kurulumu V3.93

YGDP Flash Aracı Kurulumu V3.97

YGDP Flash Aracı Kurulumu V3.98

YGDP Flash Aracı Kurulumu V4.01

YGDP Flash Aracı Kurulumu V4.03

YGDP Flash Aracı Kurulumu V4.06

YGDP Flash Aracı Kurulumu V5.00 – En son

Benioku Bir Kez:

(*) YGDP Aracı nasıl kullanılır?: CPB Firmware'i flash etmek için YGDP yardımcı programını nasıl kullanacağınızı öğrenmek istiyorsanız, YGDP Aracı Kullanılarak CPB Nasıl Flash sayfa.

(*) YGDP Parolası: YGDP yardımcı programı için varsayılan şifre: 369 veya 9527. Son Aracı başlatmak için bu şifreye ihtiyacınız olacaktır.

(*) Dikkat: Cihazınızda herhangi bir şey yapmadan önce kişisel verilerinizin yedeğini alın. Çünkü YGDP yardımcı programı yanıp sönme işlemi sırasında kişisel verilerinizi silecektir.

(*) Kredi: YGDP Aracı Coolpad Inc. tarafından yaratılmıştır. Bu nedenle, aracı ücretsiz oluşturmak için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download QFlash Tool (all versions)

Ev > Araçlar > QFlash Aracını İndirin (tüm sürümler) 1 Şubat 2020'de güncellendi QFlash Aracı, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir