Download XperiFirm Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

XperiFirm Aracı, neredeyse tüm Sony Xperia Smartphone ve Tabletler için Stok bellenimini indirmenize izin veren küçük ama güçlü bir araçtır. Bu sayfada, XperiFerm Tool'un en son sürümünü önceki sürümle paylaşmayı başardık.

XperiFirm Aracı

XperiFirm Aracının Özellikleri

Küçük Taşınabilir Alet:

XperiFirm, kullanmak için bilgisayara yüklemenizi gerektirmeyen Küçük Taşınabilir bir uygulama olarak gelir. Basitçe, Aracı başlatın ve kullanmaya hazırsınız.

Ürün Yazılımını İndirin:

XperiFirm, en yeni ve en eski dahil olmak üzere hemen hemen her Sony Xperia cihazı için Stok Firmware'i indirmenize izin verir.

İndirme Seçenekleri:

XperiFirm, İndirme Ayarlarını değiştirmenizi sağlar. Bellenimin bilgisayarınıza indirilmesi gereken Konumu seçebilir ve bellenimin nereden indirilmesi gerektiğini de sorabilirsiniz.

Proxy kullanarak indirme:

XperiFirm, herhangi bir Xperia Firmware'ini indirmek için Proxy kullanmanıza izin verir. Ayarlar altında Proxy'yi etkinleştirmeniz yeterlidir ve proxy ayrıntılarını girin; ürün yazılımını indirmeye hazırsınız.

XperiFirm Aracını İndir

XperiFirm v1.0

XperiFirm v2.0

XperiFirm v3.1

XperiFirm v3.5

XperiFirm v3.6

XperiFirm v3.7

XperiFirm v4.4

XperiFirm v4.5.0

XperiFirm v4.5.1

XperiFirm v4.6.0

XperiFirm v4.7.3

XperiFirm v4.7.4

XperiFirm v4.8.0

XperiFirm v4.8.1

XperiFirm v4.9.1

XperiFirm v5.0.0

XperiFirm v5.2.0

XperiFirm v5.3.7

XperiFirm v5.3.8

XperiFirm v5.4.0 – En son

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: XperiFirm Aracı, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 ile uyumludur.

(*) Nasıl kullanılır: Herhangi bir Sony Xperia Ürün Yazılımını indirmek için XperiFirm Aracını kullanmayı öğrenmek istiyorsanız, okuyun XperiFirm Kullanarak Xperia Ürün Yazılımını İndirme.

(*) Sony Xperia Stok Yazılım: Cihazınız için orijinal ürün yazılımını arıyorsanız şu adrese gidin: Sony Xperia Stok Yazılımını İndirin tüm cihazlar sayfası için.

(*) Sony Xperia USB Sürücüsü: Cihazınız için orijinal USB Sürücüsünü arıyorsanız, Sony Xperia USB Sürücüsünü İndirin tüm cihazlar sayfası için.

(*) Kredi: XperiFirm Aracı, IgorEisberg (xda geliştiricisi) tarafından oluşturuldu ve dağıtıldı. Böylece, aracı oluşturduğu için kendisine tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Ola Stock Rom

18 Şubat 2020'de güncellendi Bu sayfada, tüm Ola Akıllı Telefonlar ve Tabletler için Ola Stock …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir