Download Xiaomi PC Suite (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Xiaomi PC Suite, Xiaomi Smartphone tarafından Windows Phone üzerinden kolayca yönetmenizi sağlayan resmi Telefon Yöneticisi Uygulamasıdır.

Bu sayfada, Xiaomi PC Suite'in en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

xiaomi pc paketi

Xiaomi PC Suite'in özellikleri

Dosya Gezgini:

Dosya Gezgini'ni kullanarak herhangi bir dosyayı aygıttan bilgisayara kolayca yönetmenizi sağlar. Xiaomi Cihazı ile bilgisayar arasında Veri Senkronizasyonu yapmanızı sağlar.

Uygulama Yöneticisi:

Mevcut Uygulamaları Xiaomi Cihazınızdan Yedeklemenizi ve herhangi bir 3. Taraf Uygulamasını cihaza tek bir tıklamayla yüklemenizi sağlar. Ayrıca uygulamaları cihazdan kolayca kaldırmanıza veya kaldırmanıza da olanak tanır.

Galeri Yöneticisi:

Aygıt Fotoğraflarınızı Bilgisayarın kendisinden kolayca yönetmenizi sağlar. Tüm Fotoğrafları kolayca bilgisayara aktarabilir, fotoğrafları silebilir ve kolayca düzenleyebilirsiniz.

Video Yöneticisi:

Cihazınızın Videolarını bilgisayarın kendisinden Aktarmanıza veya görüntülemenize olanak tanır. Ayrıca Videoları Toplu olarak silebilir veya Bilgisayarda Yedekleme yapabilirsiniz.

Notes Yöneticisi:

Cihazdan Not Girişlerini okumanıza izin verir. Mevcut Girişleri kolayca okuyabilir ve üzerinde değişiklik yapabilir ve Not'a bilgisayarınızdan yeni girişler ekleyebilirsiniz.

Müzik Yöneticisi:

Xiaomi cihazınızdan mevcut Müziği Dinlemenizi, toplu seçimi ve Müziği Silmenizi, Müzik Dosyalarını Cihazınızdan Bilgisayara veya Bilgisayardan cihaza taşımanıza izin verir.

Kişi Yöneticisi:

Mevcut kişileri cihazınızdan kolayca oluşturmanıza, düzenlemenize veya silmenize olanak tanır. Ayrıca Kişilere Fotoğraf Ekleme, E-postalarını Düzenleme, Doğum Tarihlerini Ekleme, Kişileri Bilgisayarda Yedekleme olanağı sağlar.

Mesaj Yöneticisi:

Yeni Mesajlar Oluşturmanıza, Mevcut Mesajları Düzenlemenize veya Xiaomi Cihazından Silmenize olanak tanır. İletiyi tek bir Git'te birden çok kişiye kolayca gönderebilirsiniz.

Diğer özellikler:

Ekran görüntüsünü almanıza ve Bilgisayardaki Aygıt ekranını yayınlamanıza olanak tanır. Ayrıca, istediğiniz zaman geri yüklenebilen Xiaomi Cihazınızın Tam yedeklemesini oluşturmanıza olanak tanır.

Xiaomi PC Suite'i indirin

Xiaomi PC Suite, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. Xiaomi PC Suite'in en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

V2.2.0.7032: Xiaomi_PC_Suite_V2.2.0.7032.zip

V3.2.1.3111: Xiaomi_PC_Suite_V3.2.1.3111.zip

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (x64 veya x32 bit bilgisayar) ile uyumludur.

(*) Xiaomi Stok ROM'u: Orijinal Stok Firmware'i arıyorsanız, Xiaomi Stok ROM'u sayfa.

(*) Xiaomi USB Sürücüsü: Orijinal USB Sürücüsünü arıyorsanız, Xiaomi USB Sürücüsü sayfa.

(*) Xiaomi Flash Aracı: Resmi Xiaomi Flash Aracını arıyorsanız, Xiaomi Flash Aracını İndirin sayfa.

(*) Kredi: Xiaomi PC Suite, Xiaomi Mobility Inc. tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Bu nedenle, aracı ücretsiz olarak oluşturmak ve paylaşmak için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Altron USB Drivers

15 Şubat 2020'de güncellendi Altron USB Sürücüleri, Altron Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir