Download WriteCode IMEI Tool

1 Şubat 2020'de güncellendi

WriteCode, Akıllı Telefon ve Özellikli Telefon dahil olmak üzere Mediatek Cihazlarında IMEI'yi yanıp sönmenizi sağlayan küçük bir araçtır. Burada, bu sayfada WriteCode IMEI Aracının özellikleri hakkında konuşacağız.

WriteCode IMEI Aracı

WriteCode Tool'un Özellikleri

Taşınabilir Uygulama:

Taşınabilir bir uygulama olarak gelir, yani kullanmak için bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmez. Basitçe, bilgisayarınıza WriteCode IMEI Aracını indirin, ZIP paketini ayıklayın ve kullanmaya hazırsınız.

Mediatek Cihazlarını Destekler:

Sadece birkaç tıklamayla Akıllı Telefon ve Özellikli Telefon da dahil olmak üzere herhangi bir Mediatek Cihazına IMEI yazmanıza izin verir. ayrıca İkili IMEI'yi aynı cihazda (çift sim özelliği olan) yanıp sönmenize izin verir.

Veritabanı Dosyaları Olmadan IMEI Yazma:

Bu, Veritabanı dosyalarına (AP DB) sahip olmanızı gerektirmediği için bu aracın en iyi özelliğidir. Bunun yerine AP DB dosyaları ile dahili olarak bulunur, böylece herhangi bir veritabanı dosyasına ihtiyaç duymadan herhangi bir Mediatek Cihazında IMEI'yi flaş edebilirsiniz.

Diğer özellikler:

IMEI'yi cihaza yazmanın yanı sıra, Mediatek cihazınızın BSN Veritabanı, RF Veritabanı ve Calibre Veritabanını Yazmanıza da olanak tanır.

WriteCode Aracını İndir

WriteCode_L1052_V1.3.6

Benioku Bir Kez:

(*) Sadece Mediatek Yongasetlerini destekler: WriteCode yalnızca Mediatek Chipset Tabanlı Cihazlara IMEI Yazmanıza izin verir. Diğer yonga seti cihazları için çalışmaz.

(*) Veritabanı Dosyası Olmadan Flash: WriteCode aracını kullanarak, Veritabanı dosyalarına ihtiyaç duymadan Mediatek Cihazlarında IMEI'yi flaş edebilirsiniz.

(*) Dikkat: Orijinal IMEI dışında yanıp sönen IMEI birçok ülkede Yasadışıdır ve sizin için ciddi sorunlara neden olabilir, bu yüzden dikkatli olun.

(*) Cihaz IMEI Numaranız nedir? Arayarak cihazınızın IMEI numarasını öğrenebilirsiniz * # 06 # veya cihazınızın arka panelinden (cihazınızın pilini çıkarın, arka panelde yazılmış IMEI kodunu bulacaksınız).

(*) Alternatif Araç: SN Yazma Aracı, Okuma ve Yazma Aracı ve MTK IMEI Aracı WriteCode IMEI Aracına en iyi alternatiftir.

(*) Kredi: WriteCode aracı AGold Communication (Shanghai) Co., Ltd. Tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Bu nedenle, aracı ücretsiz olarak paylaşmaları için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Altron USB Drivers

15 Şubat 2020'de güncellendi Altron USB Sürücüleri, Altron Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir