Download Vivo Phone Assistant (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Vivo Phone Assistant, Vivo Smartphone ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara kolayca bağlamanızı ve aralarındaki verileri senkronize etmenizi sağlayan Vivo tarafından yapılan resmi PC Suite uygulamasıdır.

Bu sayfada, Vivo Phone Assistant'ın en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

vivo telefon asistanı

Vivo Telefon Asistanının Özellikleri

Uygulama Yöneticisi:

Vivo Akıllı Telefon ve Tabletlerinize 3. taraf uygulamalarını kolayca yüklemenizi sağlar. Bunun yanı sıra, mevcut uygulamaları cihazdan kaldırmanıza, uygulamaları cihazınızdan bilgisayara aktarmanıza, Uygulamaları SD karta taşımanıza da olanak tanır.

Resim Yöneticisi:

Vivo akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize bilgisayardan hızlı bir şekilde fotoğraf eklemenizi sağlar. Ayrıca Toplu Fotoğraf seçmenizi ve tek bir tıklamayla bunları silmenizi, fotoğrafları slayt gösterisi olarak oynatmanızı, fotoğrafları cihazdan bilgisayara kolayca aktarmanızı sağlar.

Kişi Yöneticisi:

Kişilerinizi bilgisayarın kendisinden yönetmenizi sağlar. Yalnızca birkaç tıklamayla birden çok giriş ekleyebilir, kişileri dışa aktarabilir ve tek bir tıklamayla silebilirsiniz.

Mesaj Yöneticisi:

Cihazdaki mevcut mesajları okumanızı ve toplu olarak mesajları seçip tek bir tıklamayla silmenizi sağlar. Ayrıca yeni mesajlar oluşturabilir ve bunları alıcıya gönderebilirsiniz.

Takvim Yönetimi:

Ayın belirli tarihine kolayca yeni etkinlikler ekleyebilirsiniz. Mevcut etkinlikleri yalnızca tek bir tıklamayla silmenizi sağlar. Ayrıca takvim etkinliklerini içeri veya dışarı aktarmanıza da olanak tanır.

Veri Senkronizasyonu:

Ayrıca Vivo cihazı ile Windows Outlook arasında veri senkronizasyonu yapmanızı sağlar. Bu özelliği kullanabilmeniz için bilgisayarınızda outlook kurulu olmalıdır.

Vivo Telefon Yardımcısı'nı indirin

Vivo Assistant, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. Vivo Assistant'ın en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

v3.0.1.19: Vivo_Phone_Assistant_v3.0.1.19.zip

v3.0.1.20: Vivo_Phone_Assistant_v3.0.1.20.zip

v3.0.1.24: Vivo_Phone_Assistant_v3.0.1.24.zip

v3.0.1.27: Vivo_Phone_Assistant_v3.0.1.27.zip

v3.0.1.28: Vivo_Phone_Assistant_v3.0.1.28.zip

v3.0.2.05: Vivo_Phone_Assistant_v3.0.2.5.zipEn son

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Vivo Phone Assistant, yalnızca Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, 8.1 ve Windows 10 ile uyumludur.

(*) Vivo Stok ROM'u: Resmi Stock ROM'u arıyorsanız, Vivo Stock ROM'u indirin sayfa.

(*) Vivo USB Sürücüsü: Resmi USB Sürücüsünü arıyorsanız, Vivo USB Sürücüsünü İndirin sayfa.

(*) Kredi: Vivo Phone Assistant resmi olarak Vivo Mobile Inc. tarafından yaratılmıştır. Bu nedenle, aracı ücretsiz olarak paylaşmak için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download QFlash Tool (all versions)

Ev > Araçlar > QFlash Aracını İndirin (tüm sürümler) 1 Şubat 2020'de güncellendi QFlash Aracı, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir