Download Towelroot App (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Towelroot App Android Cihazınızı sadece bir dokunuşla rootlamanıza izin veren başka bir Android uygulamasıdır (android 2.2'den android 4.4'e destekler). Bu sayfada, en eski ve en yeni dahil olmak üzere Towelroot App'in tüm sürümlerini paylaşmayı başardık.

Havlu logosu

Towelroot Uygulamasının Özellikleri

Android uygulaması:

Towelroot App Android cihaz köklendirme Bilgisayar gerek kalmadan köklendirme gücü verir. Uygulamayı Yükleyin> Uygulamayı Başlat> Ra1n yap Düğme ve köklü.

Küçük boyutlu:

Rakiplerinin aksine, Towelroot çok küçük bir uygulama olarak geliyor (neredeyse 100kb boyutunda) ve ne için yaptığını yapıyor. SuperSU uygulamasının, uygulama ile köklendikten sonra yüklenmemesi durumunda, PlayStore'dan SuperSU uygulamasını yüklemeniz gerekebilir.

Potansiyel Kök Uygulamaları:

Havlu, AT&T ve Verizon cihazlarını (Android Kitkat'ın ötesinde değil) bile rootlayabilen en güçlü kök uygulamalarından biridir. Haziran 2014'ten önce yayınlanan tüm android cihazları destekler.

İnternet Bağlantısı Olmadan Çalışır:

Diğer Kök Uygulamalarından farklı olarak, Towelroot Uygulaması Android Cihazınızı rootlamak için aktif internet bağlantınızın olmasını gerektirmez.

Towelroot Uygulamasını İndirin

Towelroot_v1

Towelroot_v2

Towelroot_v3

Benioku Bir Kez:

(*) Nasıl kullanılır: Uygulamayı Android Cihazınıza İndirin ve Yükleyin> Başlat> üzerine dokunun Ra1n Düğmesi Yap. Cihazınız Ra1n Yap düğmesine dokunduktan sonra yeniden başlatılırsa, cihazınız desteklenmiyor demektir.

(*) Android Kitkat ile çalışır: Towelroot bir tıklamayla Android 2.2'den Android 4.4'e root atabilir. Android 5.0 ve Android 6.0'ı desteklemez.

(*) Havlu Üretimi Durduruldu: Towelroot şimdi geliştirici (geohot) tarafından resmi olarak sonlandırılıyor, bu da gelecekte daha fazla güncelleme almayacağı anlamına geliyor.

(*) Alternatif Uygulamalar: Kingroot, Root Genius Uygulaması ve iRoot Uygulaması Towelroot App için en iyi alternatiftir.

(*) Kredi: Havlu Geohot (xda geliştiricisi) tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Yani, tam kredi başvurusunu ücretsiz olarak paylaştığı için ona gidiyor.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download QFlash Tool (all versions)

Ev > Araçlar > QFlash Aracını İndirin (tüm sürümler) 1 Şubat 2020'de güncellendi QFlash Aracı, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir