Download SUT L3 Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

SUT L3 Aracı (yazılım güncelleme aracı), Intel Chipset Tabanlı Akıllı Telefon ve Tabletlerde stok bellenimini flaş etmenizi sağlayan Windows Bilgisayar için küçük bir uygulamadır.

Bu sayfada, SUT L3 Aracının en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

SUT L3 Aracı

SUTL3 Aracının Özellikleri

Yükleyici:

Bir Installer uygulaması olarak gelir, yani düzgün kullanmak için önce bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, aracı manuel olarak başlatmanız gerekir.

Basit Arayüz:

Stok ürün yazılımını hızlı bir şekilde araca yüklemenizi ve cihazınıza flash yapmanızı sağlayan basit ve kullanıcı dostu bir arayüzle birlikte gelir. Ayrıca takip edebilirsiniz SUT L3 nasıl kullanılır? Cihazlardaki flash stok ürün yazılımı kılavuzu.

Dahili Sürücüler:

Kurulum dosyası, SUT Aracı ile birlikte bilgisayara yüklenen tüm gerekli USB Sürücülerle birlikte gelir. Sürücüler, Windows Kaldırma Programları Menüsü aracılığıyla bilgisayardan manuel olarak kaldırılabilir.

Nb0 veya ffu uzantısını destekler:

Intel Cihazlarında .nb0 ve .ffu uzantı tabanlı stok ürün yazılımının yanıp sönmesini destekler. .Nb0 veya .ffu dosyasını Intel Akıllı Telefon, FeaturePhone ve Tablet'lerin Stok Belleniminde kolayca bulabilirsiniz.

SUTL3 Aracını İndirin

SUTL3 Aracı, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. SUTL3 Aracının en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

v1.7.2: SUTL3_v1.7.2.zip

v1.7.9: SUTL3_v1.7.9.zip

v2.1.1: SUTL3_v2.1.1.zip

v3.1.4: SUTL3_v3.1.4.zip – En son

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 ile uyumludur.

(*) Nasıl kullanılır: Flash için SUTL3 Aracını kullanmayı veya Firmware'i kurmayı öğrenmek istiyorsanız, SUT L3 Aracı nasıl kullanılır? sayfa.

(*) Destek olmak: Yazılım Güncelleme Aracı'nı (SUT l3) kullanmadan önce bir yedekleme yapın, çünkü yanıp sönme işlemi sırasında verileriniz silinecektir.

(*) Kredi: SUT L3 Aracı, Intel Mobility LLC tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Bu nedenle, aracı ücretsiz olarak paylaşmaları için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Altron USB Drivers

15 Şubat 2020'de güncellendi Altron USB Sürücüleri, Altron Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir