Download Samsung Smart Switch Application

1 Şubat 2020'de güncellendi

Samsung Smart Switch Uygulaması, Samsung Kies'in modern işlevselliği ile aynı işlevselliğini sağlayan ve Galaxy S10 ve Note 10 dahil olmak üzere neredeyse en son Samsung Cihazlarına destek veren Samsung Kies Uygulamasının halefidir.

Bu sayfada, Windows ve Mac Bilgisayar için Samsung Smart Switch Uygulamasının en son sürümünü paylaştık.

Samsung Akıllı Anahtar

Samsung Smart Switch Uygulamasının Özellikleri

Modern kullanıcı arayüzü:

Samsung Smart Switch Uygulaması, Samsung Kies Uygulaması'ndan çok basit bir Arayüz ve çok daha az özellik ile birlikte gelir. Öncelikle, Uygulamayı tamamen kullanabilmek için Samsung Cihazınızı Bilgisayara bağlamanız gerekir. Daha sonra ana ekranda Yedekleme, Geri Yükleme ve Outlook Senkronizasyonu gibi yalnızca 3 seçenek görebilirsiniz.

Kolay Yedekleme:

Bu özelliği kullanarak cihazınızdaki her şeyi kolayca yedekleyebilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Rehber, S Planlayıcı, Mesajlar, Not, Arama günlükleri, Saat, İnternet (yer imleri), Görüntüler, Müzik, Videolar, Belgeler, Öykü Albümü, Uygulamalar, E-posta, Duvar Kağıdı, Kilit ekranı, Radyo ve Tercihler.

Yedek oluşturmak için Akıllı Anahtar penceresinin altındaki Yedekle'yi tıklayın. Yedekle düğmesini tıkladığınızda, Smart Switch hemen bir yedek oluşturmaya başlar.

Kolay Geri Yükleme:

Samsung cihazından oluşturulan bir yedeklemedeki verileri kolayca geri yükleyebilirsiniz. Samsung cihaz yedeklemesinden verileri geri yüklemek için, bilgisayarınızdaki Smart Switch Uygulamasını açmanız ve Geri Yükle Düğmesine tıklamanız yeterlidir. Ardından, bilgisayarınıza kaydettiğiniz yedeklemeyi bulun ve geri yüklemek istediğiniz öğelerin listesini seçin ve bitirmek için Şimdi geri yükle düğmesine tıklayın.

Outlook Senkronizasyonu:

Bu özelliği kullanarak Cihaz Kişilerinizi, Takviminizi ve Yapılacaklar listenizi istediğiniz zaman Outlook Hesabınızla kolayca senkronize edebilirsiniz.

Samsung Smart Switch Uygulamasını İndirin

Smart Switch, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. Smart Switch'in en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

Pencereler için: Windows için Akıllı Anahtar – En son

Mac OS için: Mac OS X için Akıllı Anahtar – En son

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Akıllı Anahtar Uygulaması, Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (x86 veya x64 bit) ile uyumludur.

(*) Samsung Kies'i İndirin: Samsung Kies Uygulamasını arıyorsanız, Samsung Kies'i indirin sayfa.

(*) Samsung Stok Bellenimi: Cihazınız için orijinal ürün yazılımını arıyorsanız şu adrese gidin: Samsung Stock Firmware'i İndirin tüm cihazlar sayfası için.

(*) Samsung USB Sürücüsü: Cihazınız için orijinal USB Sürücüsünü arıyorsanız, Samsung USB Sürücüsünü İndirin tüm cihazlar sayfası için.

(*) Kredi: Samsung Akıllı Anahtar Uygulaması, Samsung Mobility LLC tarafından oluşturulur. Yani, uygulamayı ücretsiz paylaşmak için onlara tam kredi gidiyor.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Megafone SW Download Tool

Ev > Araçlar > Megafone SW İndirme Aracını İndir 1 Şubat 2020'de güncellendi Megafone SW …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir