Download Root Genius for Mobile APK (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Root Genius for Mobile, ihtiyaç duymadan android cihazınızı rootlamanıza izin veren güçlü bir uygulamadır. Burada, Root Genius for Mobile Application'ın (APK) en sondan en eskisine de dahil olmak üzere tüm sürümlerini paylaşmayı başardık.

mobil apk indir

Mobil için Root Genius'un Özellikleri

Tek Tıkla Kök:

Root Genius for Mobile, bir dokunuşla android cihazınızı rootlamanıza izin veren basit bir uygulamadır.

Kullanımı kolay:

Root Genius, Android Cihazınızı rootlamak için herhangi bir özel yönerge gerektirmez, Uygulamayı Yükleyin> Başlat> Köklemek için Dokun.

İnternet Gerekmez:

Root Genius Android Cihazınızı rootlamak için internet bağlantısı gerektirmez. Basitçe, uygulamayı yükleyin ve birkaç saniye içinde cihazınızı rootlamaya hazırsınız.

Bilgisayara gerek yok:

Root Genius Bilgisayar sahibi olmanızı gerektirmez. Basitçe, Android Cihazınıza Mobil APK için Kök Genius'u indirin ve yükleyin.

İndirme: Root Genius for Mobile (APK)

RootGenius v1.0.21

RootGenius v1.0.22

RootGenius v1.0.23

RootGenius v1.1.33

RootGenius v1.3.47

RootGenius v1.3.48

RootGenius v1.4.51

RootGenius v1.4.55

RootGenius v1.6.64

RootGenius v1.6.69

RootGenius v1.6.73

RootGenius v2.2.82

RootGenius v2.2.83

RootGenius v2.2.84

RootGenius v2.2.86

RootGenius v2.2.89 – En son

Benioku Bir Kez:

(*) Veri Kaybı Süreci Yok: Root Genius'u Android Cihazınızı rootlamak için kullanacaksanız, Rehber, Resimler, Uygulamalar vb. Gibi kişisel verileriniz etkilenmeyecektir.

(*) Garanti Geçersiz: Root Genius Uygulamasını kullanarak android cihazınızı köklendirmek cihazınızın garantisini geçersiz kılabilir, bu yüzden dikkatli olun.

(*) Bilgisayar için Kök Genius: Shenzhen Şişe Co, ayrıca sağlamak Bilgisayar için Kök Dahive Root Genius Mobile'dan (test edilmiş) daha güçlüdür.

(*) Alternatif Yöntem: Kingroot ve Mobil için iRoot Kök deha Uygulama en iyi alternatiftir. Kök dehasıyla aynı şekilde çalışır, Uygulamayı Cihazınıza Yükleyin> Başlat> Köklere Dokunun.

(*) Kredi: Kök Genius for Mobile, Shenzhen Bottle Co tarafından ücretsiz olarak oluşturulur ve dağıtılır. Yani, Tam kredi Başvuru için onlara gider.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Ola USB Drivers

18 Şubat 2020'de güncellendi Ola USB Drivers, Ola Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir