Download Rockchip Factory Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Rockchip Fabrika Aracı RockChip tabanlı akıllı telefon ve tabletlerde stok firmware flaş sağlayan küçük bir uygulamadır. Bu sayfada en son sürüm de dahil olmak üzere Rockchip FactoryTool'un tüm sürümlerini paylaştık.

rockchip fabrika aracı

Rockchip Fabrika Aracının Özellikleri

Flash Stok Ürün Yazılımı:

RK2918, RK3066, RK3188, RK312A ve çok daha fazlası dahil olmak üzere herhangi bir RockChip akıllı telefonda ve Tablette stok yazılımı flaş etmenizi sağlar. İki seçenekle gelir: Yükseltme ve Geri Yükleme Seçeneği. Firmware flash ihtiyacınıza göre bunları seçebilirsiniz.

Çoklu Dil:

Rockchip FactoryTool iki dilde mevcuttur: İngilizce ve Çince. Dil düğmesini dilediğiniz zaman tıklayarak seçebilirsiniz.

Chip'i algılar:

FactoryTool üzerindeki Bellenimi ekledikten sonra, Bellenimin Çipini otomatik olarak algılar ve böylece bellenimin cihazınızla uyumlu olup olmadığını bilmenizi sağlar.

Cihaz listesi:

Bilgisayara herhangi bir RockChip Aygıtı eklendiğinde, FactoryTool otomatik olarak algılar ve Aygıt Listesinde gösterir. Bunun yanı sıra yanıp sönme sırasında Aygıt Türü, Aygıt Kimliği ve Yükseltme İşlemini de gösterir.

Rockchip Fabrika Aracını İndir

Rockchip_FactoryTool_v1.25

Rockchip_FactoryTool_v1.31

Rockchip_FactoryTool_v1.33

Rockchip_FactoryTool_v1.35

Rockchip_FactoryTool_v1.39

Rockchip_FactoryTool_v3.40

Rockchip_FactoryTool_v4.00

Rockchip_FactoryTool_v4.40

Rockchip_FactoryTool_v5.00

Rockchip_FactoryTool_v5.20

Rockchip_FactoryTool_v5.30

Benioku Bir Kez:

(*) Nasıl kullanılır: RockChip FactoryTool'u kullanarak stok bellenimini nasıl flaşlayacağınızı öğrenmek istiyorsanız RockChip FactoryTool nasıl kullanılır?.

(*) RK2918, RK3066, RK3188, RK312A ve çok daha fazlası dahil olmak üzere hemen hemen her tür RockChip Smartphone, Tablet ve Özellik Telefonunda stok yazılımı flaş etmenizi sağlar.

(*) Dikkat: FactoryTool'daki Yükseltme veya Geri Yükleme işlemi sırasında kişisel verileriniz kalıcı olarak silinecektir. Bu nedenle, aracı kullanmadan önce önemli verilerinizin bir yedeğini alın.

(*) RockChip Sürücü Asistanını İndirin: RockChip FactoryTool'u destekleyen doğru sürücüleri arıyorsanız, o zaman RockChip Sürücü Asistanı en iyi seçimdir.

(*) Kredi: Rockchip FactoryTool, Fuzhou RockChip Inc. tarafından yaratıldı ve dağıtıldı.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Megafone SW Download Tool

Ev > Araçlar > Megafone SW İndirme Aracını İndir 1 Şubat 2020'de güncellendi Megafone SW …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir