Download RockChip Batch Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

RockChip Batch Tool, RockChip yonga seti ile çalışan cihazlarda (RK2918, RK3066, RK3188) IMG bellenimini flaş etmenizi sağlayan Fuzhou Rockchip tarafından yapılan küçük bir araçtır. Bu sayfada, RockChip Batch Tool'un en yeni ve en eski sürümünü paylaşmayı başardık.

RockChip Toplu İş Aracı

RockChip Toplu İş Aracının Özellikleri

Flash Stok Ürün Yazılımı:

RK29, RK30, RK31 Yonga Seti Cihazlarında stok bellenimini flaş etmenizi sağlar. Basitçe, bilgisayarınızda RockChip Tool'u başlatın, ardından firmware'i araca ekleyin. Ürün yazılımını ekledikten sonra, cihazınızı bilgisayara bağlayın ve Yanıp Sönmeye başlamak için RockChip Tool'daki Yükselt veya Geri Yükle düğmesine tıklayın.

Kolay Arayüz:

RockChip Tool'un genel arayüzü biraz kolaydır. Bellenim Sürümü, Bellenim Süresi, Destek Çipi, Önyükleme Sürümü ve Önyükleme Süresi dahil, araca yüklendikten sonra bellenim hakkında temel bilgileri almanızı sağlar.

Çoklu Yükseltme:

Aynı anda birden fazla cihazı yanıp sönebilir veya yükseltebilirsiniz. Tüm aygıtları bilgisayara yükleyin ve RockChip birden fazla aygıtı otomatik olarak algılayabilir. Birden fazla cihazınız algılandıktan sonra, birden fazla yükseltmeyi gerçekleştirmek için Yükselt veya Geri Yükle düğmesine tıklayın.

RockChip Toplu İş Aracını İndir

RockChip_Batch_Tool_v1.4

RockChip_Batch_Tool_v1.5

RockChip_Batch_Tool_v1.7

RockChip_Batch_Tool_v1.8 – En son

Benioku Bir Kez:

(*) RockChip Toplu İş Aracı nasıl kullanılır?: RockChip Tool'un nasıl kullanılacağını öğrenmek istiyorsanız, RockChip Tool nasıl kullanılır? sayfa.

(*) RockChip, yalnızca RK2918 (RK29), RK3066 (RK30), RK3188 (RK31) Yonga setlerinde ürün yazılımı yanıp sönmenizi sağlar. Allwinner Yonga Seti dahil olmak üzere diğer yonga setlerinde yanıp sönen bellenimi desteklemez.

(*) Dikkat: Yükseltme veya geri yükleme sırasında kişisel verileriniz kalıcı olarak kaybolacaktır. Bu nedenle, yükseltme veya geri yükleme işlemini gerçekleştirmeden önce önemli verilerinizin bir yedeğini alın.

(*) Kredi: RockChip Aracı Fuzhou Rockchip Inc tarafından oluşturulur. Yani, aracı oluşturmak için onlara tam kredi gidiyor.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Mi Flash Pro (all versions)

Ev > Araçlar > Mi Flash Pro'yu İndirin (tüm sürümler) 1 Şubat 2020'de güncellendi Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir