Download Read&Write Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Okuma ve Yazma Aracı, Mediatek, Spreadtrum ve Qualcomm Cihazlarında (özellikli telefon, akıllı telefon ve tabletler dahil) IMEI'yi flaş etmenizi sağlayan küçük bir yardımcı programdır.

Burada, en son sürüm de dahil olmak üzere Okuma ve Yazma Aracının tüm mevcut sürümlerini paylaşmayı başardık.

Okuma ve Yazma Aracı başlatıldı

Okuma ve Yazma Aracının Özellikleri

Basit Arayüz:

Hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayan çok basit bir arayüzle birlikte gelir Okuma Cihazınızdan Geçerli IMEI'yi ve IMEI'yi cihazınıza yazın (tek veya çift IMEI dahil).

Mediatek Cihazında Flash IMEI:

Herhangi bir Mediatek FeaturePhone, Akıllı Telefon ve Tablet üzerinde IMEI flaş yapmanızı sağlar. IMEI'yi Mediatek Cihazında flaş etmek için, cihazınızın stok ürün yazılımı ile birlikte gelen Veritabanı Dosyasına (AP, BP) sahip olmanız gerekir.

Spreadrum Cihazında Flash IMEI:

Herhangi bir Spreadtrum FeaturePhone, Smartphone ve Tablet üzerinde IMEI Flash yapmanızı sağlar. Spreadtrum Devices'da IMEI'yi flaş etmek için herhangi bir Veritabanı Dosyası eklemenize gerek yoktur.

Qualcomm Cihazında Flash IMEI:

Qualcomm FeaturePhone, Akıllı Telefon ve Tabletlerde IMEI Flash yapmanızı sağlar. Qualcomm cihazlarında IMEI'yi flaş etmek için herhangi bir veritabanı dosyası (AP, BP) eklemenizi gerektirmez.

Diğer özellikler:

Ayrıca Akıllı Telefon ve Tabletlerinizde SN Adresi, APSN Adresi, MEID Adresi, Bluetooth Adresi ve WiFi Adresini yanıp sönmenizi sağlar.

Okuma ve Yazma Aracını İndirin

Okuma ve Write_Tool_v1.1

Okuma ve Write_Tool_v1.3

Benioku Bir Kez:

(*) Okuma ve Yazma Aracı nasıl kullanılır: Aracın nasıl çalıştırılacağını öğrenmek istiyorsanız, IMEI Flash için ReadWrite Aracı nasıl kullanılır.

(*) Okuma ve Yazma aracı, FeaturePhone, Akıllı Telefon ve Tabletlerde IMEI yanıp sönmenizi sağlar.

(*) Dikkat: Orijinal dışında yanıp sönen IMEI birçok ülkede Yasadışıdır. Bu nedenle, daima orijinal IMEI'yi cihazınızda yanıp sönmeye çalışın.

(*) Kredi: Okuma ve Yazma Aracı WangWenjiang (geliştirici) tarafından oluşturulur. Böylece aracı ücretsiz olarak paylaştığı için ona tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Altron USB Drivers

15 Şubat 2020'de güncellendi Altron USB Sürücüleri, Altron Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir