Download Qualfast Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Qualfast Tool, herhangi bir Qualcomm Cihazında (akıllı telefon ve tabletler) stok bellenimini flaş etmenizi sağlayan küçük bir uygulamadır. Bu sayfada, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, 8.1 ve Windows 10'u destekleyen Qualfast Tool'un yeni sürümünü yeniden tasarlamayı ve paylaşmayı başardık.

Qualfast Aracı

Qualfast Aracının Özellikleri

Basit Arayüz:

Qualfast çok basit bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir. Diğer Qualcomm yanıp sönen araçların aksine, sadece çok az seçenekle gelir. Ürün yazılımını aşağıdakileri kullanarak ekleyebilirsiniz: SEL YOLU düğmesine basın ve Yanıp sönen tıklayın tamamveya Dur veya İptal etmek belirli düğmeleri kullanarak.

Kullanımı kolay:

Qualfast Aracını kullanmak oldukça kolaydır. Sadece tıklayın SEL YOLU Bilgisayarınızdaki Bellenim Klasörünü Bulma Düğmesi ve Yanıp Sönen Başlamak için Tamam Düğmesi'ni tıklatın.

Qualcomm Cihazlarını Destekler:

Herhangi bir Qualcomm Akıllı Telefon ve Tablette stok yazılımını flaş etmenizi sağlar. Qualcomm Yonga Seti dışında stok bellenimini flash etmek istiyorsanız, o zaman sizin için çalışmayabilir.

Qualfast Aracını İndirin

Qualfast_v1.0.1

Qualfast_v1.0.2

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Qualfast, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (x86 veya x64 bit) ile uyumludur.

(*) Nasıl kullanılır: Qualcomm Aygıtınızda Qualfast to Flash Stock Firmware'in nasıl kullanılacağını öğrenmek istiyorsanız Qualfast Uygulaması nasıl kullanılır? sayfa.

(*) Dikkat: Qualfast Tool'u kullanmadan önce önemli verilerinizin bir yedeğini alın, çünkü Qualfast Tool ile stok bellenimi yanıp söndükten sonra kişisel verileriniz silinecektir.

(*) Alternatif Araçlar: Ayrıca Qualcomm Cihazlarında stok bellenimini flash etmenizi sağlayan diğer araçları da paylaştık. Qcom Telefon İndirme Aracı, GNQC İndirme Aracı ve eMMC DL Aracı.

(*) Kredi: Qualfast AndroidMTK.com Ekibi tarafından yeniden tasarlanmış ve geliştirilmiştir. İsterseniz, uygun kredileri olan herhangi bir web sitesinde veya forumlarda paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Ola USB Drivers

18 Şubat 2020'de güncellendi Ola USB Drivers, Ola Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir