Download Qualcomm SW Downloader (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Qualcomm SW Downloader, herhangi bir Qualcomm Özellikli Telefon, Akıllı Telefon ve Tabletlerde stok bellenimini flaş etmenizi sağlayan Windows Bilgisayar için küçük bir uygulamadır.

Bu sayfada, Qualcomm SW Downloader'ın en son sürümünü önceki güncellemelerle paylaşmayı başardık.

Qualcomm SW Downloader 4.2

Qualcomm SW Downloader'ın Özellikleri

Çoklu Yonga Seti Desteği:

QSC1110, QSC6240, QSC6270, MSM7225, MSM7227A, MSM7625, MSM7627A, MSM8225, MSM8625, MSM8225, MSM8625, MSM8225Q, MSM8625Q dahil olmak üzere çoklu Qualcomm yonga setlerini destekler.

NAV Geri Yükleme:

Qualcomm Feature telefonunuzda, Akıllı Telefonunuzda ve Tabletlerinizde birden fazla NAV dosyasını geri yüklemenizi sağlar. Geri yüklemenin yanı sıra, özellikli telefonunuzda, akıllı telefonunuzda ve tabletlerinizdeki NAV dosyasını otomatik olarak yedeklemenizi sağlar.

Flash Dosyasını Seçin:

Ayarlar Menüsünde, Android Dosyası, Önyükleme Dosyası, Sistem Dosyası, Kullanıcı Veri Dosyası, Kurtarma dosyası ve Önbellek dosyasını içeren tam olarak yanıp sönecek dosyayı seçme seçenekleri vardır. Tüm bellenimi yanıp sönmeye hazırsanız, mevcut tüm seçenekleri seçin veya kurtarma dosyasını yanıp sönmeye istekli iseniz, sadece kurtarma seçeneğini seçin.

Diğer özellikler:

Diğer önemli özellikler Bellek Dökümü, Yanıp Sönen işlemin Günlük dosyasını etkinleştirme, EFS dosyasını yanıp sönme ve geri yükleme (meid numarası, imei numarası, seri numarası, yapılandırma ayarlarını saklar).

Qualcomm SW Downloader'ı indirin

Flash Aracı, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. Aracın en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

v3.0: Qualcomm_SW_Downloader_3.0.zip

v4.2: Qualcomm_SW_Downloader_4.2.zip

Benioku Bir Kez

(*) Uyumluluk: Windows XP, Windows Vista, Widnows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (x86 veya x32 bit) ile uyumludur.

(*) Nasıl kullanılır: Qualcomm SW Downloader'ı Çalıştırma hakkında daha fazla bilgi için Qualcomm SW Downloader aracı nasıl kullanılır?.

(*) Alternatif Araç: Zaten aşağıdakileri içeren birçok Qualcomm Flash Aracı paylaştık QPST Flash Aracı, QFIL Flash Aracı, QcomDloader Aracı, GNQC İndirme Aracı, Qcom Telefon İndirme Aracı, eMMC İndirme Aracı, Qualfast Aracı.

(*) Kredi: Qualcomm SW Downloader, WaterWorld D12 tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Yani, uygulamayı ücretsiz paylaşmak için onlara tam kredi gidiyor.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Altron USB Drivers

15 Şubat 2020'de güncellendi Altron USB Sürücüleri, Altron Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir