Download Qualcomm Smartphone Write IMEI Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Uniscope tarafından Qualcomm Smartphone Write IMEI Tool, herhangi bir Qualcomm Tabanlı akıllı telefon ve Tablet üzerinde IMEI flaş yapmanızı sağlayan Windows Bilgisayar için küçük bir uygulamadır.

Bu sayfada, Qualcomm Smartphone Write IMEI Tool'un en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

qualcomm akıllı telefon yazma imei aracı v1.01

Qualcomm Smartphone Write IMEI Tool'un özellikleri

Taşınabilir Uygulama:

Kullanmadan önce bilgisayara yüklenmesi gerekmeyen küçük bir taşınabilir uygulamadır. Sadece uygulamayı başlatın ve IMEI girin ve Qualcomm cihazınıza yazmaya hazırsınız.

Destekler:

Qualcomm Tabanlı Android Akıllı Telefon ve Tabletlerde kullanılabilir. IMEI, MEID veya ESN, Bluetooth Adresi ve WLAN Adresi yazmak için Qualcomm MSM8916, MSM8909, MSM8939, MSM8209, MSM8592 platformlarını destekler.

Birden Çok IMEI Yazma:

Ayrıca, Çift SIM'e sahip Qualcomm cihazlarına IMEI yazmanıza izin verir. Hangi IMEI1 yaz ana karta IMEI yazmak için kullanılır ve IMEI2 yaz alt karta IMEI yazmak için kullanılır.

MEID yaz:

Qualcomm cihazında IMEI MEID veya ESN yazmanıza izin verir. Bu işlev yalnızca aygıtınızda CDMA işlevi varsa çalışır ve aygıtınızda CDMA işlevi yoksa seçilmemelidir.

Qualcomm Smartphone Write IMEI Tool'u indirin

Qualcomm Write IMEI Tool, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere Windows işletim sisteminin tüm sürümleriyle uyumludur. Qualcomm Write IMEI Tool'un en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

v1.01: Qualcomm_Write_IMEI_Tool_v1.01.zip

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (x86 veya x64 bit) ile uyumludur.

(*) Ayarlar için Şifre: Ayarları Açarken sizden Parola girmeniz istenir ve Varsayılan parola ustest.

(*) İki akıllı telefon ve tablette senkronize IMEI ve MEID yazmanıza izin verir, ancak aynı anda iki dal değil, sadece bir dalın usb bağlantı noktasını seçmesine izin verir.

(*) Nasıl kullanılır: Qualcomm Smartphone Write IMEI Tool kullanmayı öğrenmek istiyorsanız öğreticiyi izleyin Uniscope Qualcomm Write IMEI Tool nasıl kullanılır.

(*) Dikkat: Orijinalinden başka IMEI yazmak birçok ülkede yasa dışıdır. Ve bu sizin için ciddi sorunlara neden olabilir. Yani, aynı şeyi yapmamaya dikkat edin.

(*) Kredi: Uniscope Inc. tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Bu nedenle, uygulamayı ücretsiz paylaşmak için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Miyu Stock Rom

12 Şubat 2020'de güncellendi Bu sayfada, tüm Miyu Akıllı Telefonlar ve Tabletler için Miyu Stock …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir