Download Qualcomm Flash Image Loader (QFIL)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Qualcomm Flash Image Loader (QFIL), Windows Bilgisayar için Qualcomm Akıllı Telefon ve Tabletlerde Stok Firmware'i yanıp sönmenize veya yüklemenize izin veren küçük bir uygulamadır.

Bu sayfada, QFIL Aracının en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

Qualcomm Flash Görüntü Yükleyici QFIL

Qualcomm Flash Image Loader'ın (QFIL) Özellikleri

Taşınabilir Uygulama:

QFIL taşınabilir bir uygulama olarak gelir, yani kullanmak için bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmez. Aracı bilgisayarınıza indirin ve ayıklayın ve Uygulamayı başlatmak için QFIL.exe dosyasını açın.

Flash Ürün Yazılımı:

Qualcomm Cihazlarına stok bellenimi kurmanıza veya flashlamanıza yardımcı olur. Qualcomm Aygıtınızın doğru ürün bilgisine sahip olmanız gereken tek şey> Qualcomm Sürücüsünü Bilgisayara Kurun> QFIL Aracını Başlat> Bağlantı Noktası Seç> Cihazı USB Kablosunu Kullanarak Bağla> Dahili Tip Altında, Düz Dahili Seç> Gözat'a tıklayın Düğme> .mbn veya .elf tabanlı bellenimi bulun> Yanıp Sönmeye Başlamak için XML Yükle'ye tıklayın.

Qualcomm Yonga Setini Destekleyin:

Qualcomm Chipset üzerinde çalışan cihazları desteklemektedir. QFIL Tool ile uyumlu Qualcomm Sürücülerini bilgisayara kurduktan sonra, QFIL Tool bağlı cihazı kolayca algılayabilir ve cihazdaki bellenimi yanıp sönmeye hazır olabilir.

Destek .mbn veya .elf Biçimi:

Akıllı telefon ve Tabletler de dahil olmak üzere Qualcomm Cihazları üzerindeki yangın hortumu .mbn veya .elf tabanlı Stok Firmware'in yanıp sönmesini veya kurulmasını destekler. .Mbn veya .elf dosyasını Qualcomm Aygıtınızdaki Stok Belleniminde kolayca bulabilirsiniz.

Qualcomm Flash Image Loader'ı (QFIL) indirin

QFIL Aracı, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. QFIL Aracının en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

v1.0.0.2: QFIL_v1.0.0.2.zip

v1.0.0.3: QFIL_v1.0.0.3.zip

v2.0.0.0: QFIL_v2.0.0.0.zip

v2.0.0.2: QFIL_v2.0.0.2.zip

v2.0.0.3: QFIL_v2.0.0.3.zip

v2.0.0.4: QFIL_v2.0.0.4.zip

v2.0.0.5: QFIL_v2.0.0.5.zip

v2.0.1.1: QFIL_v2.0.1.1.zip

v2.0.1.7: QFIL_v2.0.1.7.zip

v2.0.1.8: QFIL_v2.0.1.8.zip

v2.0.1.9: QFIL_v2.0.1.9.zip

v2.0.2.3: QFIL_v2.0.2.3.zipEn son

Benioku Bir Kez:

(*) İle uyumlu: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (x86 veya x64 bit) ile uyumludur.

(*) Nasıl kullanılır: Qualcomm Cihazınızdaki stok bellenimini flaş etmek için QFIL'in nasıl kullanılacağını öğrenmek istiyorsanız Qualcomm Flash Image Loader (QFIL) nasıl kullanılır.

(*) Dikkat: QFIL Uygulaması kullanılarak stok bellenimi yanıp söndükten sonra verileriniz silineceğinden, QFIL Uygulamasını kullanmadan önce ilgili verilerinizin bir yedeğini alın.

(*) Alternatif: Qualcomm Cihazlarında stok bellenimini flaş etmenizi sağlayan çeşitli en iyi alternatif araçlar mevcuttur Qualfast, Qcom Telefon İndirme Aracı, eMMC DL Aracı, GNQC İndirme Aracı, Xiaomi Mi Flash Aracı, Huiye İndirme Aracı.

(*) Kredi: Qualcomm Mobility LLC, Qualcomm Flash Resim Yükleyici'yi oluşturur. Yani, uygulamayı ücretsiz paylaşmak için onlara tam kredi gidiyor.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Microkey USB Drivers

11 Şubat 2020'de güncellendi Microkey USB Sürücüleri, Microkey Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir