Download Qualcomm Fastboot Upgrade C Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Qualcomm Fastboot Yükseltme C Aracı Windows bilgisayar için küçük bir uygulamadır, bu da Qualcomm Smartphone ve tabletlerde Stok Firmware'ini Flaşlamanızı sağlar.

Bu sayfada, Qualcomm Fastboot Yükseltme Aracının en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

Qualcomm Fastboot Yükseltme C Aracı

Qualcomm Fastboot Upgrade C Aracının Özellikleri

Taşınabilir Uygulama:

Taşınabilir bir uygulama olarak gelir ve kullanmak için bilgisayara yüklenmesi gerekmez. Araç paketini bilgisayarınıza indirip ayıklamanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden kullanmaya hazırsınız.

Basit Kullanıcı Arayüzü:

Aracın genel kullanıcı arayüzü çok temiz ve sadece kesin özellik ile geliyor. Temel olarak, Stok Firmware'ini yalnızca Qualcomm cihazlarda Flash yapmak için oluşturulur.

Daha Az Karmaşıklık:

Araçta bulunan Çok Daha Az Seçenek onu daha az kafa karıştırıcı yapar ve yeni başlayanlar da aracı tek bir kullanımda kullanmayı anlayabilir. Araç ayrıca bellenimi yüklemek için Oturum Açma özelliğiyle birlikte gelir.

Flash Ürün Yazılımı:

Qualcomm Tabanlı Akıllı Telefon ve Tabletlerde stok yazılımını yanıp sönmenizi sağlar. Ürün yazılımını araca yüklemek için araçta oturum açmanız gerekir. yönetim parola.

Qualcomm Fastboot Yükseltme C Aracını İndirin

Qualcomm Fastboot Yükseltme Aracı, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere Windows işletim sisteminin tüm sürümleriyle uyumludur. Fastboot Yükseltme C Aracının en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

v1.01: FastbootUpgrade_C_v1.01.zip

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (x32 veya x64 bit bilgisayar) ile uyumludur.

(*) Qualcomm Fastboot Yükseltme C Aracı nasıl kullanılır?: Eğer Stok Firmware flaş Qualcomm Fastboot Yükseltme Aracı kullanmayı öğrenmek istiyorsanız o zaman Qualcomm Fastboot Yükseltme Aracı kullanılarak Bellenim Nasıl Flash sayfa.

(*) Dikkat: Qualcomm Fastboot Yükseltme Aracı'nı kullanarak stok ürün yazılımını yanıp sönmeden önce kişisel verilerinizin bir yedeğini almanızı öneririz. Kişisel verileriniz stok bellenimi yanıp söndükten sonra kalıcı olarak silinebileceğinden.

(*) Alternatif Flash Aracı: Qualcomm Cihazları'nda stok firmware'i de dahil etmenizi sağlayan bir dizi araç paylaştık QFIL Flash Aracı, QcomDloader Aracı, GNQC İndirme Aracı, Qcom Telefon İndirme Aracı, Akıllı Telefon Yükseltme Aracı, eMMC DL Aracı, Qualfast Aracı, Mi Flash Aracı, QPST Aracı.

(*) Kredi: Qualcomm Fastboot Yükseltme Aracı Qualcomm Inc. tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Bu nedenle, aracı ücretsiz olarak paylaşmak için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Microkey USB Drivers

11 Şubat 2020'de güncellendi Microkey USB Sürücüleri, Microkey Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir