Download QMobile Android PC Suit

1 Şubat 2020'de güncellendi

qmobile logosuQMobile Android PC Suit, QMobile Smartphone ve Tabletleri Windows Bilgisayardan yönetmenizi sağlayan resmi bir uygulamadır.

Bu sayfada, neredeyse tüm QMobile akıllı telefon ve tabletler için çalışan resmi QMobile Android PC Suit aracını paylaşmayı başardık.

QMobile Android PC Takım Elbise

QMobile Android PC Suit Özellikleri

Cihazınızı Hızla Bağlayın:

QMobile Akıllı Telefon ve Tabletlerinizi (android tabanlı), Sürücüleri ayrıca yüklemeden Windows Bilgisayara hızlı bir şekilde bağlamanızı sağlar.

Uygulamaları yönet:

Bu özelliği kullanarak QMobile Cihazlarınıza herhangi bir uygulamayı yükleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Uygulamaları cihazınızdan Windows Bilgisayara aktarmanızı sağlar.

Kişileri yönet:

Bu özelliği kullanarak QMobile Aygıtınızdan hızlı bir şekilde Kişiler oluşturabilir veya silebilirsiniz. Ayrıca, yalnızca tek bir tıklamayla birden fazla kişiyi silmenizi sağlar.

Mesajları Yönet
:

Bu özelliği kullanarak, mesajlarınızı cihazınızdan kolayca oluşturabilir, yanıtlayabilir veya silebilirsiniz. Bu özellik kısa sürede uzun mesaj yazmak isteyen kullanıcılar için çok kullanışlı olabilir.

Çağrıları Yönetme:

Bu özelliği kullanarak Gelen, giden ve Cevapsız çağrılar dahil Cihazınızda Çağrı Kayıtlarını görebilirsiniz. Ayrıca günlükleri yalnızca tek bir tıklamayla silmenizi sağlar.

Müzik ve Videoları Yönetme:

Bu özelliği kullanarak bilgisayarınızdan cihaza kolayca müzik ve video aktarabilirsiniz. Ayrıca cihazınıza zil sesini hızlı bir şekilde ayarlamanıza olanak tanır.

Resmi Yönet:

Bu özellik görüntüleri bilgisayardan QMobile Aygıtınıza aktarmanıza olanak tanır. Ayrıca mevcut resimlerinizi cihazınızdan Bilgisayara hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.

QMobile Android PC Suitini İndirin

Qmobile PC Suite, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. Bilgisayarınızda en son sürümleri kurmak için aşağıdaki bağlantılardan herhangi birini kullanabilirsiniz:

v3.1.13: QMobile_Android_PC_Suit_v3.1.13.zip

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumlu: QMobile Android PC Suit, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 ile uyumludur.

(*) Qmobile Stok Bellenimi: Cihazınız için orijinal ürün yazılımını arıyorsanız şu adrese gidin: Qmobile Stok Yazılımını İndirin tüm cihazlar sayfası için.

(*) Qmobile USB Sürücüsü: Cihazınız için orijinal USB Sürücüsünü arıyorsanız, Qmobile USB Sürücüsünü İndirin tüm cihazlar sayfası için.

(*) Kredi: QMobile Android PC Suit resmi olarak QMobile Company tarafından oluşturulur. Yani, aracı paylaşmak için onlara tam kredi gidiyor.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Megafone SW Download Tool

Ev > Araçlar > Megafone SW İndirme Aracını İndir 1 Şubat 2020'de güncellendi Megafone SW …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir