Download QcomDloader Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

QcomDloader Aracı, herhangi bir Qualcomm Akıllı Telefon ve Tablette stok bellenimini flaş etmenizi sağlayan Windows Bilgisayar için küçük bir uygulamadır.

Bu sayfada, QcomDloader Tool'un en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

QcomDloader Aracı

QcomDloader Aracının Özellikleri

Basit Arayüz:

Yanıp sönmeden yanıp sönme işlemini tamamlamanızı sağlayan çok basit bir arayüzle birlikte gelir. Basitçe, uygulamayı başlatın ve işlevleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için düğmelerin üzerine gelin.

Flash Stok Ürün Yazılımı:

Yük düğmesini kullanarak stok ürün yazılımını hızlı bir şekilde yüklemenizi ve indirme ayarlarını yapılandırmanızı sağlar ve Başlat düğmesini kullanarak ürün yazılımını yanıp sönmeye hazırsınız. İndirme ayarlarında, yonga seti numarasını girmeniz ve yanıp sönen türü seçmeniz gerekebilir.

Gelişmiş Ayarlar:

Stok ürün yazılımını araca yüklemeden önce Üretim siparişini, İndirme Modunu, Yonga Seti Numarasını, eMMC programlayıcısını ve Ham Programı hızlı bir şekilde yapılandırmanıza olanak tanır.

Qualcomm Yonga Setini Destekler:

Herhangi bir Qualcomm akıllı telefon ve tablette stok bellenimini flaş etmenizi sağlar (bellenim araçla uyumlu olmalıdır). Qualcomm dışında bir yonga setine sahip cihazları desteklemez.

QcomDloader Aracını İndirin

Qcom Dloader Aracı, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere Windows işletim sisteminin tüm sürümleriyle uyumludur. Qcom Dloader Aracının en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

v1.0.2: QcomDLoader_1.0.2.zip

v1.0.3: QcomDLoader_1.0.3.zip

v1.0.6: QcomDLoader_1.0.6.zip

Benioku Bir Kez:

(*) İle uyumlu: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10'u (x32 ve x64 bit) destekler.

(*) Nasıl kullanılır: QcomDLoader Aracını kullanarak stok bellenimini nasıl flaşlayacağınızı öğrenmek istiyorsanız, QcomDLoader Aracı Nasıl Kullanılır sayfa.

(*) Destekler: QcomDLoader yalnızca Qualcomm Smartphone ve tabletleri destekler. Cihazınızda Qualcomm'dan başka bir yonga seti varsa, sizin için çalışmaz.

(*) Alternatif Araç: Cihazınız Qualcomm ise, mevcut en iyi alternatif araçlar QFIL, Mi Flash Aracı, GNQC Aracı, Qualfast Aracı ve eMMC DL Aracı.

(*) Kredi: QcomDLoader Aracı Wingtech Shanghai tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Yani, uygulamayı ücretsiz paylaşmak için onlara tam kredi gidiyor.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Mi Flash Pro (all versions)

Ev > Araçlar > Mi Flash Pro'yu İndirin (tüm sürümler) 1 Şubat 2020'de güncellendi Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir