Download Phoenix USB Pro (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Phoenix USB Pro, Allwinner Yonga Seti Cihazlarında (A10, A13, A20, A31 yonga setleri dahil) stok bellenimini flaş etmenizi sağlayan küçük bir yardımcı programdır. Bu sayfada, PhoenixUSB Pro'nun en son ve eski sürümünü paylaşmayı başardık.

phoenix usb pro bitirmek

Phoenix USB Pro'nun özellikleri

Flash Stok Ürün Yazılımı:

Phoenix USB Pro, Allwinner Yonga Seti cihazlarında stok bellenimini (orijinal rom) flaş etmenizi sağlar. Proenix USB Pro aracını bilgisayarınızda başlatın, anahtarı yükleyin, ürün yazılımını yükleyin, cihazı bilgisayara ekleyin (güç olduğundan emin olun) ve yanıp sönmeye başlamak için başlat'a tıklayın.

Yerleşik Hata Ayıklama Görünümü:

PhoenixUSB Pro'nun en son sürümü (v4.0.0) Hata Ayıklama Görünümü Özelliği ile oluşturulmuştur. Hata ayıklama görünümü özelliği, PhoenixUSB pro'daki her adımın ayrıntılarını görmenizi sağlar.

Anahtar gerekmez:

Daha önce PhoenixUSB Pro'nun aracı kullanmak için Anahtar eklemesi gerekiyordu, ancak en son sürümde (v4.0.0), aracı araca Anahtar eklemeden kullanabilirsiniz.

Phoenix USB Pro'yu indirin

PhoenixUSB Pro v3.0.1

PhoenixUSB Pro v3.3.3

PhoenixUSB Pro v3.3.4

PhoenixUSB Pro v4.0.0 – En son

Benioku Bir Kez:

(*) Phoenix USB Pro nasıl kullanılır: Stok yazılımı güncellemek için Phoenix Pro'yu kullanmayı öğrenmek istiyorsanız, Phoenix USB Pro nasıl kullanılır sayfa.

(*) PhoenixUSB Pro, Allwinner Chipsets Only için (Allwinner A10, A13, A20, A31 yonga setleri dahil) çalışmak üzere üretilmiştir. Ve diğer yonga setleri için doğru çalışmayabilir.

(*) Dikkat: Sistem yükseltme işlemi sırasında kişisel verileriniz kalıcı olarak kaybolacaktır. Bu nedenle, cihazınızı yanıp sönmeden veya yükseltmeden önce kişisel verilerinizi cihazınızdan yedekleyin.

(*) Alternatif Araç: Livesuit, PhoenixSuit, PhoenixCard Allwinner Android Cihazında Allwinner IMG ürün yazılımını Flash uygulamanıza izin veren en iyi alternatif araçtır.

(*) Kredi: Phoenix USB Pro, Allwinner Technology Co. LTD. Tarafından dağıtılmaktadır. Bu nedenle, Aracı ücretsiz olarak paylaşmaları için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Huawei Smartphone Multi-Download Software

Ev > Araçlar > Huawei Smartphone Çoklu İndirme Yazılımını İndirin 1 Şubat 2020'de güncellendi Huawei …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir