Download Pandora Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Pandora Aracı, telefonun RF parametrelerini ayarlamanıza izin veren Windows Bilgisayar için küçük bir uygulamadır. Telefonu bağlamak için iki modu destekler, yani Kalibrasyon Modu ve Normal Mod.

Bu sayfada, Pandora Tool'un en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

pandora aracı

Pandora Aracının Özellikleri

Taşınabilir Uygulama:

Taşınabilir bir uygulama olarak gelir, yani Pandora Uygulamasını kullanmak için bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmez. Paketi Bilgisayarınıza indirip çıkartmanız yeterlidir ve kullanmaya hazırsınız.

Çoklu Modları Destekler:

Kalibrasyon Modu ve Normal Mod dahil olmak üzere Çoklu Modları destekler. Kalibrasyon Modu, telefonu önce V-BUS'un bağlantısı kesilen ve daha sonra test için açılan USB kablosuyla PC'ye bağlar. Normal Mod Telefonu normal şekilde açın ve test için PC'ye bağlayın.

DUT Arayüzü:

DUT arayüzü, Yonga Kümesi Türü, Mod Seçenekleri, Bağlantı Noktası Türü, Otomatik Cihazın ortak bilgilerini ve bağlantı düğmesini içeren çoklu seçeneklerle birlikte gelir.

Tüm bilgiler:

Temel bant Chip, IMEI1 ve IMEI2 numarası, SN1 ve SN2 Adresi, Bluetooth Adresi, WiFI Adresi dahil bağlı cihazın tam bilgilerini almanızı sağlar.

Pandora Aracını İndir

Pandora Uygulaması, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. En son sürümü arıyorsanız, aracı bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantılardan birini kullanın:

R17.0.0001: Pandora_R17.0.0001.zip

R21.0.0001: Pandora_R21.0.0001.zip

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (x32 veya x64 bit bilgisayar) ile uyumludur.

(*) Pandora Aracı nasıl kullanılır?: Pandora Uygulamanızı Spreadtrum Cihazınızı Kalibre etmek için nasıl kullanacağınızı öğrenmek istiyorsanız Pandora Aracı nasıl kullanılır? sayfa.

(*) Dikkat: Spreadtrum cihazınızı Pandora Uygulaması ile kalibre etmeden önce kişisel verilerinizin bir yedeğini alın. Cihazı kalibre ederken olduğu gibi kişisel verileriniz kalıcı olarak silinebilir.

(*) Kredi: Pandora Tool, Spreadtrum Inc. tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Böylece, aracı ücretsiz olarak paylaşmak için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Altron USB Drivers

15 Şubat 2020'de güncellendi Altron USB Sürücüleri, Altron Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir