Download Nokia X Manager (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Nokia X Manager, Windows X için Nokia X Akıllı Telefonunuzda birden fazla görev gerçekleştirmenizi sağlayan küçük bir uygulamadır.

Bu sayfada, Nokia Manager'ın en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

nokia x yöneticisi

Nokia X Manager'ın Özellikleri

Basit Komutlar:

Aygıtı Manuel Olarak Algıla, Aygıtı Yeniden Başlatma, Önyükleyiciyi Yeniden Başlatma ve Kurtarma İşlemini Yeniden Başlatma'yı içeren düğme tabanlı ADB komutlarıyla birlikte gelir.

Kurtarmayı Yükle:

Bu özelliği kullanarak, Nokia X veya Nokia XL Smartphone'unuza CWM veya TWRP kurtarmayı kolayca yükleyebilirsiniz. Ayrıca Stok Kurtarma'yı yüklemenizi sağlar.

ADB Komutları:

Bu özelliği kullanarak, ADB Kabuk Komutlarını başlatabilir, cihazınıza herhangi bir Uygulamayı yükleyebilir ve ADB Push veya ADB Pull komutları yapabilirsiniz.

Hızlı Köklenme:

Nokia X veya Nokia XL akıllı telefonunuzu tek tıklamayla köklendirmenize veya kökten kaldırmanıza olanak tanır. Cihazı bilgisayara bağlayın ve cihazınız Nokia X Manager tarafından algılandığında, cihazı rootlamak için kök düğmesine tıklayın.

Boşlukları Yükle:

Nokia X veya XL Akıllı Telefonunuza Google Apps'ı (boşluklar) yüklemenizi sağlar. Ancak Gapps'ı yüklemek veya kaldırmak için önce cihazınızın köklendirilmesi gerekir.

Nokia X Manager'ı indirin

Nokia Manager, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. Nokia Manager'ın en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

v1.1.0.0: Nokia_X_Manager_v1.1.0.0.zip

v2.0.0.1: Nokia_X_Manager_v2.0.0.1.zip

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (32 ve 64 bit) ile uyumludur.

(*) Nasıl kullanılır: Nokia X Manager'ın Nokia X, Nokia X2 ve Nokia XL cihazlarınızı nasıl rootlayacağını öğrenmek istiyorsanız Nokia X, Nokia X Plus, Nokia XL Root Yapma sayfa.

(*) Nokia USB Sürücüsü: Nokia X, Nokia X2 ve Nokia XL akıllı telefon için orijinal usb sürücüsü arıyorsanız, buradan indirebilirsiniz. buraya.

(*) Nasıl kökten çekilir: Nokia X veya Nokia XL akıllı telefonunuzu kökünden kaldırmak istiyorsanız, bilgisayarınızda Nokia X Manager'ı başlatın> cihazı bilgisayara bağlayın> kökten kaldır düğmesine tıklayın.

(*) Kredi: Nokia X Manager, angsanley (xda geliştiricisi) tarafından oluşturulur. Böylece, Nokia kullanıcıları için aracı oluşturmak için ona tam kredi gidiyor.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Mi Flash Pro (all versions)

Ev > Araçlar > Mi Flash Pro'yu İndirin (tüm sürümler) 1 Şubat 2020'de güncellendi Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir