Download MTK Extractor (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

MTK Extractor herhangi bir firmware system.img ve system.new.dat içeriğini ayıklamanızı sağlayan küçük bir taşınabilir uygulamadır. Bu sayfada, MTK Extractor'ın en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

MTK Çıkarıcı

Taşınabilir Uygulama:

Taşınabilir bir uygulamadır, yani kullanmak için bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmez. Sadece çift tıklayın MTK_Extractor.exe dosyasını kullanmaya hazırsınız.

IMG Çıkarıcı:

Bilgisayarınızdaki herhangi bir system.img dosyasının veya system.new.dat dosyasının içeriğini ayıklamanıza olanak tanır. Basitçe, tarayıcı düğmesine tıklayın ve system.img veya herhangi bir img dosyasını seçin ve çıkarmak için Başlat düğmesine tıklayın.

Üretici Yazılımı Oluşturun:

System.img dosyasını veya herhangi bir img dosyasını içinde bazı değişiklikler yapmak için ayıkladıysanız ve daha sonra img dosyasını yeniden paketlemek istiyorsanız, MTK Extractor aracını kullanarak aynı şeyi yapabilirsiniz.

Önyükleme paketini açın ve Boot.img dosyasını yeniden paketleyin:

Herhangi bir boot.img dosyasının içeriğini ayıklamanıza izin verir ve daha sonra içeriği (herhangi bir değişiklik yaptıktan sonra) bir boot.img dosyasına yeniden paketleyebilirsiniz.

Recovery.img'yi paketinden çıkarın ve yeniden paketleyin:

Recovery.img dosyasının içeriğini ayıklamanıza olanak tanır ve daha sonra bu özelliği kullanarak ayıklanan dosyaları bir recovery.img dosyasına yeniden paketleyebilirsiniz.

MTK_ Ekskavatör V2.2

MTK_ Ekskavatör V2.4

MTK_Extractor V2.6.1

MTK_Extractor V2.6.2

MTK_Extractor V2.6.3

Benioku Bir Kez

(*) Uyumluluk: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (x86 veya x64 bit) ile uyumludur.

(*) Destekler: Mediatek yazılımlarının yanı sıra, dünyadaki herhangi bir yonga setinin herhangi bir .img dosyasının içeriğini de çıkarmanıza izin verir.

(*) Nasıl kullanılır: Herhangi bir img dosyasının içeriğini ayıklamak için MTK Extractor nasıl kullanılır öğrenmek istiyorsanız MTK Extractor nasıl kullanılır.

(*) Alternatif Araç: Ext4 Paket Açıcı system.img veya herhangi bir .img dosyasının içeriğini ayıklamanıza izin veren en iyi alternatiftir.

(*) Kredi: MTK Extractor tarafından oluşturulan ve dağıtılan Bay Le Hau (kıdemli geliştirici). Yani, tam kredi başvurusunu ücretsiz olarak paylaştığı için ona gidiyor.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Mobo USB Drivers

14 Şubat 2020'de güncellendi Mobo USB Sürücüleri, Mobo Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir