Download Motorola Device Manager (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Motorola Device Manager, Motorola Akıllı Telefon ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanızı sağlayan küçük bir araçtır. Bu sayfada, Motorola Device Manager Released'ın tüm sürümlerini paylaşmayı başardık.

Motorola Cihaz Yöneticisi

Motorola Aygıt Yöneticisi'nin Özellikleri

Otomatik Yükleyici:

Otomatik yükleyici paketi olarak gelir. Kurulum paketini kurmanız yeterlidir; sürücüleri ayrı olarak kurmadan cihazınızı bilgisayara bağlamaya hazırsınız.

Dahili USB sürücüsü:

Motorola cihazınızı bilgisayara bağlamanızı ve cihazınızın içeriğine bilgisayar üzerinden göz atmanızı sağlayan dahili USB Sürücüleri ile birlikte gelir. Morotola USB Sürücüsünü ayrıca indirebilirsiniz. buraya.

Motorola Cihazını Güncelle:

Motorola kullanıcılarının cihazlarını güncellemelerine izin verir (sadece seçmeli modeller). Motorola cihazlarının çoğunu desteklemediğinden, bu özellik neredeyse israftır.

Hızlı Kaldırma:

Motorola USB Sürücüsü ile birlikte Moto Device Manager'ı bilgisayarınızdan kaldırmak istiyorsanız, Program Kaldır veya Değiştir Seçeneğine gidin ve Moto Device manager'u seçin ve işiniz bitti.

Motorola Aygıt Yöneticisi'ni indirin

Motorola_Device_Manager_2.5.4 – Pencereler

Motorola_Device_Manager_2.2.9 – yalnızca mac için

Benioku Bir Kez:

(*) Motorola Manager diğer PC Suite Uygulamalarına benzemez ve birçok sınırlama ile birlikte gelir. Yalnızca Motorola Cihazınızı Bilgisayara bağlamanızı ve Cihazı (mevcutsa) güncellemenizi sağlar.

(*) Motorola Stok Bellenimi: Cihazınız için orijinal ürün yazılımını arıyorsanız şu adrese gidin: Motorola Stok Firmware'i İndirin tüm cihazlar sayfası için.

(*) Motorola USB Sürücüsü: Cihazınız için orijinal USB Sürücüsünü arıyorsanız, Motorola USB Sürücüsünü İndirin tüm cihazlar sayfası için.

(*) Sürücü nasıl çıkarılır: USB Aygıtını Moto Aygıt Yöneticisi'nden nasıl ayıklayacağınızı öğrenmek istiyorsanız, Motorola Manager'dan resmi USB sürücüsünü çıkarma.

(*) Öneri: Moto Aygıt Yöneticisi'ni yüklemek yerine Motorola USB Sürücüsünü yükleyin. Çünkü Moto Device Manager, herhangi bir temel arayüze ve özelliğe sahip olmayan işe yaramaz bir araçtır. Ve eğer yüklerseniz, sisteminizde her zaman 7/24 işlem yapılır.

(*) Kredi: Motorola Device Manager, Motorola Inc. tarafından resmi olarak oluşturulmuş ve dağıtılmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Altron Stock Rom

13 Şubat 2020'de güncellendi Bu sayfada, tüm Altron Akıllı Telefonlar ve Tabletler için Altron Stock …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir