Download Motochopper Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Motochopper Tool, Android 2.3 için Android 4.2 üzerinde çalışan Android Cihazınızı rootlamanıza izin veren Windows Computer için küçük bir uygulamadır.

Bu sayfada, Motochopper'ın en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

Motochopper Aracı

Motochopper Aracının Özellikleri

Taşınabilir Uygulama:

Taşınabilir bir uygulama olarak gelir, yani kullanmak için bilgisayara yüklemeniz gerekmez. Uygulamayı açmak için run.bat dosyasını açın; uygulamayı kullanmaya hazırsınız.

Basit Arayüz:

Motochopper, arayüzü Windows Komut İstemi'ne benzeyen Komut Penceresi üzerine kurulmuştur. Ve birçok yönden, onu kullanmanın daha iyi ve basit olduğunu göreceksiniz.

Android 2.3 – Android 4.2 desteği:

Android 2.3'ten Android 4.2'ye çalışan Android cihazınızı sadece birkaç tıklamayla rootlamanıza izin verir. Android 4.3'ten 7.0'a kadar olan cihazları köklendirmenize izin vermez.

Çevrimdışı Çalışır:

Uygulamayı kullanmak için cihazınızı rootlamak için etkin bir internet bağlantınızın olması gerekmez. Uygulamayı başlatın ve cihazınızı rootlamak için ekran talimatlarını izleyin.

uygunluk:

Motochopper Tool'u Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10'da (x86 veya x64 Bit bilgisayar) kullanabilirsiniz.

Motochopper Aracını İndir

Motochopper, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. Motochopper'ın en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

v1.0: Motochopper_v1.0.zip

v1.1: Motochopper_v1.1.zip

Benioku Bir Kez:

(*) Yalnızca Android 2.3-4.2 için: Sadece Android 2.3 üzerinde çalışan Android cihazlarını Android 4.2'ye rootlamanıza izin verir. Android 4.3 veya sonraki sürümlerde çalışan cihazlarda çalışmayabilir.

(*) Veri kaybı süreci yok: Android cihazınızı rootlamak için Motochopper Uygulamasını deneyecekseniz, verileriniz hiçbir şekilde etkilenmeyecektir.

(*) Garanti Geçersiz: Android Cihazınızın köklendirilmesi cihaz garantisini geçersiz kılar. Ayrıca, sökme işleminden sonra bile cihaz garantisini geri alamayabilirsiniz.

(*) Kredi: Motochopper aracı Dan Rosenberg (XDA Developer) tarafından sağlandı. Yani, tam kredi uygulaması oluşturmak ve paylaşmak için ona ücretsiz gider.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Microkey Stock Rom

11 Şubat 2020'de güncellendi Bu sayfada, tüm Microkey Akıllı Telefonlar ve Tabletler için Microkey Stock …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir