Download Manufacturing Flash Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Üretim Flash Aracı, Intel Dual OS tabanlı Android ve Windows Tabletlerde stok bellenimini flash etmenizi sağlayan küçük bir servis aracıdır.

Bu sayfada, Manufacturing Flash Tool'un en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

imalat flaş aracı

Flash Araç İmalat Özellikleri

Yükleyici:

Bir yükleyici uygulaması olarak gelir, yani kullanmak için bilgisayara yüklemeniz gerekir. Basitçe, Intel Sürücülerini kurun ve ardından uygulamayı yükleyin; artık kullanıma hazırsınız.

Flash Ürün Yazılımı:

Android ve Windows OS dahil olmak üzere Çift İşletim Sistemini destekleyen cihazlarda stok ürün yazılımını yanıp sönmenizi sağlar. Dual OS tabanlı cihazınızda, uygulama tarafından algılanması için Intel yonga seti bulunmalıdır.

Özel Yapılandırma:

Test OS, Test OS VID, Test OS PID, Tamamlanan İşletim Sistemini Algıla, Tamamlanan OS VID, Tamamlanan İşletim Sistemi Önyükleme Süresi, Pil Voltajını Kontrol Et, Minimum Pil Voltajı, Ayarlar Parolası, Fastboot Cmd Uyku Süresi içeren özel yapılandırmaları ayarlamanıza olanak tanır. , BYT Flaş Modu, Özdeş SOC Seri ve BYT CR Farklı Seri.

İstatistik Modülü:

Başarılı Flaş İstatistikleri, Denenen Flaş Sayısı ve Flaş Hatası Sayısını görmenizi sağlar. Varsayılan olarak Statik paneli görüntülenmez, bu seçeneği etkinleştirmek için Görüntü İstatistikleri seçeneğini belirleyin.

Üretim Flash Aracını İndirin

Üretim Aracı, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. En son sürümü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantılardan birini kullanın:

v6.0.20: Manufacturing_Flash_Tool_6.0.20.zip

v6.0.43: Manufacturing_Flash_Tool_6.0.43.zip

v6.0.51: Manufacturing_Flash_Tool_6.0.51.zip

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (x64 bit veya x32 bit) ile uyumludur.

(*) Uyumlu Sürücü: Üretim Flash Aracı en iyi çalışır ISOC ve Intel USB sürücüsü. Uygulamayı başarılı bir şekilde çalıştırmak için önce sürücüleri yüklemelisiniz.

(*) Wdapi1140.dll Hatası Çözümü: Eğer wdapi1140.dll hatasıyla karşı karşıyaysanız, iSoc Sürücüsü bilgisayarınızda.

(*) Kredi: Üretim Flash Aracı Intel, LLC tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Yani, uygulamayı ücretsiz paylaşmak için onlara tam kredi gidiyor.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Huawei Smartphone Multi-Download Software

Ev > Araçlar > Huawei Smartphone Çoklu İndirme Yazılımını İndirin 1 Şubat 2020'de güncellendi Huawei …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir