Download LG Flash Tool

1 Şubat 2020'de güncellendi

LG Flash Tool, LG Smartphone, Tablet ve FeaturePhone'da stok bellenimini flaş etmenize yardımcı olan Windows Bilgisayar için küçük bir uygulamadır.

Burada, bu sayfanın en son sürümünü LG Flash Aracı önceki sürümlerle birlikte.

LG Flash Aracı

LG Flash Aracının Özellikleri

Taşınabilir:

Kullanmak için bilgisayara yüklenmesi gerekmeyen taşınabilir bir uygulama olarak gelir. Yüklemeniz gerekiyor LG USB Sürücüsü ardından cihazınızı bilgisayara bağlayın ve Flash Aracını başlatın ve ürün yazılımını yükleyin; flash yapmaya hazırsınız.

Flash Ürün Yazılımı:

LG Smartphone, Tablet ve FeaturePhone cihazınızda .kdz, .cab stok ürün yazılımını yanıp sönmenize izin verir. Ürün yazılımını flaş etmek için, cihazınız ve LG USB Sürücüsü için doğru stok ürün bilgisine sahip olmanız gerekir. En yeni LG Mobile cihazlarını en eskisine kadar destekler.

Çoklu Yonga Desteği:

CDMA, CDMA Smartphone (WM), ADI, 3GQCT, 3GQCT Smartphone (WM), TI, Infineon, EMP, ODM Smartphone, ODM Mediatek, Mediatek (IM, Bin ).

Okuma Bilgileri:

Model Adı, ESN / IMEI Numarası, Telefon Yazılım Sürümü, Pil seviyesi, Telefon Numarası, Çip Türü, Akıllı Telefon Türü, Android Sürümü, LTE DL Modu kontrolü dahil olmak üzere LG Mobil cihazınız hakkındaki tüm bilgileri okumanızı sağlar.

LG Flash Aracını İndirin

Flash Aracı, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. Flash Aracının en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

v20140627: LG_Flash_Tool_2014_0627.zip

v20140703: LG_Flash_Tool_2014_0703.zip

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (x32 veya x64 bit) ile uyumludur.

(*) Nasıl kullanılır: Stok ürün yazılımını flaş etmek için aracı kullanmayı öğrenmek istiyorsanız, LG Flash Aracı nasıl kullanılır sayfa.

(*) LG USB Sürücüsü: Orijinal LG USB Sürücüsünü arıyorsanız, LG USB Sürücü Windows için veya Mac için LG USB Sürücüsü sayfa.

(*) Kredi: Uygulama LG Vietnam Topluluğu tarafından oluşturuldu ve dağıtıldı. Bu nedenle, Uygulamayı ücretsiz olarak paylaşmak için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Mobo USB Drivers

14 Şubat 2020'de güncellendi Mobo USB Sürücüleri, Mobo Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir