Download LG Bridge for Windows and Mac

[*]

1 Şubat 2020'de güncellendi

LG köprüsü, LG Akıllı Telefonunuzu Bilgisayara bağlamanıza ve verileri bilgisayar ve cihaz arasında senkronize etmenize yardımcı olan, LG tarafından yayınlanan resmi PC Suite'tir.

LG Köprüsü

LG Bridge'in özellikleri

LG Hava Sürücüsü:

LG Smartphone'unuzun içeriğini kablosuz olarak yönetmenizi sağlar. Tek yapmanız gereken Mobil cihazınızdan ve LG köprünüzden LG Hesabına giriş yapmaktır. Aynı hesapla giriş yaptıktan sonra, cihazınızın içeriğini kablosuz olarak kolayca yönetebilirsiniz.

LG Yedekleme:

LG Mobil Cihazınızdan kişisel verilerinizin bir yedeğini almanızı sağlar. Ana Ekranı, Cihaz Ayarlarını, Uygulamaları, Kişileri bilgisayara yedeklemenizi sağlar. Yedekleme, USB Kablosu kullanılarak her zaman geri yüklenebilir.

Yazılım güncellemesi:

LG Mobile cihazını, cihaz için mevcut olan yazılımın en son sürümüne güncellemenizi sağlar. Cihazı güncellemek için USB kablosunu kullanarak bilgisayara bağlamanız gerekir.

Ayarlar:

Mobil Bataryayı ve Verileri Kaydetmek için LG Mobil cihazınızın Köprü ile Otomatik Bağlantısını Kesmenizi sağlar. Bilgisayarınızdan LG Mobile cihazınızla paylaşılacak belirli bir klasörü de seçebilirsiniz.

LG Bridge'i indirin

LG Bridge, Windows ve Mac Kullanıcıları için kullanılabilir. LG köprüsünü indirmek için doğrudan bağlantı arıyorsanız, bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanın.

LG_Bridge Windows için – En son

Mac OS X için LG_Bridge – En son

Benioku Bir Kez:

[*] Uyumluluk: Windows ve Mac OS X ile uyumludur. LG Bridge'in Windows sürümü Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 üzerinde çalıştırılabilir.

[*] LG Bridge daha önce LG PC Suite olarak biliniyordu, daha sonra Bridge ile değiştirildi. LG PC Suite'i indirmek istiyorsanız, LG PC Suite sayfa.

[*] LG Stok Yazılım: Cihazınız için orijinal ürün yazılımını arıyorsanız şu adrese gidin: LG Stock Firmware'i İndirin tüm cihazlar sayfası için.

[*] LG USB Sürücüsü: Cihazınız için orijinal USB Sürücüsünü arıyorsanız, LG USB Sürücüsünü İndirin tüm cihazlar sayfası için.

[*] Kredi: LG Bridge, LG Mobility LLC tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Böylece aracı ücretsiz olarak paylaşmak için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Huawei Smartphone Multi-Download Software

Ev > Araçlar > Huawei Smartphone Çoklu İndirme Yazılımını İndirin 1 Şubat 2020'de güncellendi Huawei …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir