Download ioRoot Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

ioRoot Aracı, LG G2 ve LG G3 akıllı telefonlar da dahil olmak üzere çeşitli LG akıllı telefonlarda root erişimi elde etmenizi sağlayan küçük bir yardımcı programdır.

Bu sayfada, en son ve en eski dahil olmak üzere ioRoot Uygulamasının tüm sürümlerini topladık ve paylaştık.

ioroot başlatıldı

İoRoot Aracının Özellikleri

Tek Tıkla Kök

ioRoot, LG cihazlarınızı bir tıkla köklendirmenizi sağlar. LG USB Sürücülerini bilgisayarınıza kurun ve sürücüleri yükledikten sonra akıllı telefonunuzda usb hata ayıklamasını etkinleştirin. USB hata ayıklamasını etkinleştirdikten sonra, cihazınızı bağlayın ve ioRoot aracından root.bat dosyasını başlatın ve ekran talimatlarını izleyin.

Kök LG Cihazları

İoRoot'un yardımıyla LG Optimus G (tüm varyantlar), LG G2 (tüm varyantlar), LG G3 (tüm varyasyonlar 4.4.2'de), LG G Flex (4.2.2'deki tüm varyantlar) dahil olmak üzere çeşitli LG cihazlarını kolayca rootlayabilirsiniz. yalnızca LG G Pro (4.4.2 üzerinde çalışıyor), LG G Pro 2 (4.4.2 üzerinde çalışıyor) ve LG G Pad 8.3 (tüm varyantlar) cihazları.

Manuel Kök

ioRoot ayrıca cihazınızı manuel olarak köklendirmenize de izin verir. Bunun için terminali başlatmanız ve root erişimi elde etmek için komutları manuel olarak girmeniz gerekir.

İoRoot Aracını İndir

ioRoot_Tool_V02

ioRoot_Tool_V03

ioRoot_Tool_V04

ioRoot_Tool_V05

ioRoot_Tool_V07

ioRoot_Tool_V08

ioRoot_Tool_V10

ioRoot_Tool_V11

ioRoot_Tool_V22

ioRoot_Tool_V25 – En son

Benioku Bir Kez:

(*) LG Cihazları için Çalışır: ioRoot yalnızca LG cihazlarını rootlamak için tasarlanmıştır. Diğer marka cihazları rootlayamaz.

(*) Başka Güncelleme Yok: ioRoot artık üretilmiyor. Bu, bu uygulamanın gelecekteki güncellemelerini alamayacağınız anlamına gelir.

(*) Bilinen SSS: ioRoot başlangıçta Android 4.2.2 üzerinde çalışan LG G2'yi rootlamak için bir Windows Script olarak geliştirildi, ancak daha sonra Android 4.0'dan Android 4.4.2'ye root cihazlarına destek verildi.

(*) Kredi: ioRoot çeşitli geliştiriciler tarafından yapılır. Sürüm 2'den Sürüm 10'a IOMonster (XDA Developer) tarafından geliştirilmiştir. Sürüm 11 Shelnutt2 (XDA Developer) tarafından geliştirilmiştir. Sürüm 22, 25 Autoprime (XDA Developer) tarafından geliştirilmiştir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Microkey USB Drivers

11 Şubat 2020'de güncellendi Microkey USB Sürücüleri, Microkey Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir