Download Intex Phone Suite (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Intex Phone Suite, Intex Mobil Cihaz ve Windows Bilgisayar arasında Veri Senkronize etmenizi sağlayan Windows Bilgisayar için resmi PC Suite uygulamasıdır.

Bu sayfada, Intex PhoneSuite Uygulamasının en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

Intex Telefon Takımı

Intex Phone Suite'in Özellikleri

Telefon rehberi:

Intex Mobil Cihazınızdaki Telefon Rehberinin tamamını yönetmenizi sağlar. Yeni Kişi oluşturabilir, Mevcut Kişiyi Aç, Kişiyi Düzenle, Kişiyi Sil ve Kişiyi ahizeden indirebilirsiniz.

Mesajlar:

Yeni mesaj oluşturmanıza veya oluşturmanıza, Mevcut Mesajları Açmanıza, Önceki Mesajlara Cevap Vermenize, Mesajı İletmenize, Mesajı Silmenize, Ahizeden Mesajı İndirmenize ve Tüm Mesajları Göndermenize olanak tanır.

Görüntüler:

Mevcut kamera görüntülerini görmenizi, herhangi bir Belirli Çözünürlükte Duvar Kağıdı Oluşturmanızı sağlar. .Bmp, wbmp, png, gif, jpg, jpeg, tif, tiff dosya türlerini destekler.

Melodi:

Yeni melodi oluşturmanıza, mevcut melodiyi düzenlemenize, ahizeden melodi dosya listesini indirmenize, Ahizeye yeni melodi yüklemenize izin verir.

MMS:

Yeni MMS oluşturmanıza, Mevcut MMS'i düzenlemenize, El cihazından MMS listesini indirmenize, El cihazına Yeni MMS yüklemenize izin verir.

Dosya Yöneticisi:

Dosya yöneticisini kullanarak Intex el cihazınızın Dosyalarını ve klasörünü kolayca görebilirsiniz. Dosya Yöneticisi'ni kullanarak herhangi bir Dosya veya klasörü kolayca Kesebilir, Kopyalayabilir veya Silebilirsiniz.

Ayarlar:

Bilgisayara Telefon bağlantısını ayarlamanıza, Dili Seçmenize, SIM belleğin Telefon belleğine varsayılan belleği seçmenize olanak tanır. Ayrıca, Microsoft Outlook'tan Telefon Defteri yüklemenizi sağlar.

Intex Phone Suite'i indirin

Intex Phone Suite, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. Intex Phone Suite'in en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

v1.0: Intex_Phone_Suite_v1.0.zip

v1.1: Intex_Phone_Suite_v1.1.zip

v1.2: Intex_Phone_Suite_v1.2.zip

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Intex PhoneSuite Uygulaması, Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (x86 veya x64 bit) ile uyumludur.

(*) Intex Stok Ürün Yazılımı: Cihazınız için orijinal ürün yazılımını arıyorsanız şu adrese gidin: Intex Stok Bellenimini İndirin tüm cihazlar sayfası için.

(*) Intex USB Sürücüsü: Cihazınız için orijinal USB Sürücüsünü arıyorsanız, Intex USB Sürücüsünü İndirin tüm cihazlar sayfası için.

(*) Kredi: Intex Phone Suite Uygulaması resmi olarak Intex Mobility LLC tarafından oluşturulmuştur. Yani, uygulamayı ücretsiz paylaşmak için onlara tam kredi gidiyor.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Ola Stock Rom

18 Şubat 2020'de güncellendi Bu sayfada, tüm Ola Akıllı Telefonlar ve Tabletler için Ola Stock …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir