Download Huiye Download Tool

1 Şubat 2020'de güncellendi

Huiye Download Tool, Qualcomm Chipset tarafından desteklenen cihazlarda Stok Firmware'ini yanıp sönmenizi sağlayan Windows Bilgisayar için küçük bir uygulamadır.

Bu sayfada, aracın en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

Huiye İndirme Aracı

Huiye İndirme Aracının Özellikleri

Taşınabilir Uygulama:

Araç, kullanmak için bilgisayara yüklemenizi gerektirmeyen taşınabilir bir uygulama olarak gelir. aracın genel arayüzü çok temiz ve sadece iki düğme ile geliyor. e Ürün yazılımını seçmek ve yanıp sönen işlemi Flash'a indirmek için seçin.

Destek:

Araç, Qualcomm Yonga Seti ile Çalışan Akıllı Telefon ve Tabletlerde stok bellenimini (ROM) veya Flash Dosyasını (xml tabanlı) yanıp sönmenize yardımcı olur. Aracın en son sürümü 8909, 8916, 8932, 8952, 8 × 10, 8 × 12, 8 × 26 dahil olmak üzere çoklu Qualcomm yonga setini destekler.

Yanıp Sönme Modu:

Araç, Normal Mod ve QDLoader modu dahil olmak üzere birden çok modda stok ürün yazılımını yanıp sönmenize yardımcı olur. QDLoader modu, Acil Durum Onay Kutusu kullanılarak seçilebilen Acil durum modu olarak da bilinir.

Diğer özellikler:

Aracın önceki sürümü, yani v1.0 ve v2.2, Acil Durum Onay Kutusu ile ham program dosyasını, yama dosyasını, mbn dosyasını manuel olarak eklemenize yardımcı olur. Ayarlar Kilidi Aç düğmesi kullanılarak kilitlenebilir ve kilidi açılabilir.

Huiye İndirme Aracını İndir

Huiye Download Tool, Windows XP'den Windows 10'a (hem 32 hem de 64 bit) dahil tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. Aracın en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

v1.0: Huiye_Download_Tool_v1.0.zip

v1.0.1: Huiye_Download_Tool_for_Reliance_v1.0.1_20170704.zip

v2.2: Huiye_Download_Tool_v2.2.zip

v2.7: Huiye_Download_Tool_v2.7.zip

v2.8: Huiye_Download_Tool_v2.8.zip

v2.9: Huiye_Download_Tool_v2.9.zip – En son

Benioku Bir Kez:

(*) Nasıl kullanılır: Ürün yazılımını flaşlamak için aracı kullanmayı öğrenmek istiyorsanız, Huiye İndirme Aracı nasıl kullanılır? sayfa.

(*) Alternatif Araç: .Xml tabanlı bellenimi Flash dahil etmenize yardımcı olan birçok Alternatif Araç vardır. QFIL, Qualfast, Qcom Telefon İndirme Aracı, eMMC DL Aracı, GNQC İndirme Aracı ve Xiaomi Mi Flash Aracı.

(*) Qualcomm USB Sürücüsü: Orijinal Qualcomm USB Sürücüsünü arıyorsanız, Qualcomm USB Sürücüsü sayfa.

(*) Kredi: Huiye İndirme Aracı resmi olarak Qualcomm Mobility, LLC tarafından oluşturuldu. Yani tam kredi ücretsiz başvuru sağlamak için ona gider.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Mobo USB Drivers

14 Şubat 2020'de güncellendi Mobo USB Sürücüleri, Mobo Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir