Download HTC Smart Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Habeeb Kambrath tarafından sunulan HTC Smart Tool, herhangi bir HTC Cihazında çeşitli görevleri gerçekleştirmenizi sağlar. Bu sayfada, HTC Smart Tool'un tüm sürümlerini bu sayfada paylaşmayı başardık.

htc akıllı aracı habeeb kambrath

HTC Smart Tool'un özellikleri

ADB Cihazları:

Bu özellik, Bilgisayara bağlı Android Cihaz listesini görmenizi sağlar. Her Android Cihazın kendine özgü bir kimliği vardır, bu özellik bunu bilmenize yardımcı olur.

Fastboot Modunda yeniden başlat:

Bu özellik, HTC Aygıtınızda herhangi bir Fiziksel tuşa basmadan Fastboot Modunda Önyükleme / Yeniden Başlatma yapmanızı sağlar.

Token Oku / Flash Kilit Açma:

Bu özellik, herhangi bir HTC Aygıtının önyükleyicisinin kilidini açarken kilit açma kodunu okumanıza ve yanıp sönmenize olanak tanır.

Flash Kurtarma:

Bu özellik, HTC Aygıtınızda Stok ve Özel Kurtarma'yı yanıp sönmenize olanak tanır. Stok Kurtarma, Stok Firmware ile birlikte gelir ve Kişiye özel kurtarma işlemleri geliştirilir.

ZIP Yanıp Sönüyor:

Bu özellik, HTC cihazınızda küçük zip paketlerini flaş etmenizi sağlar (zip yanıp sönmesini gerçekleştirmek için HTC Cihazınızda root erişimine sahip olmanız gerekebilir).

Kilit Kurtarma:

Aygıtın önyükleyicisinin kilidini açtıysanız ve tekrar kilitlemek istiyorsanız, bu özellik size yardımcı olacaktır. Bu özelliği kullanarak kurtarmayı yalnızca birkaç saniye içinde kilitleyebilirsiniz.

Fabrika ayarları:

Bu özellik HTC cihazınızda fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanızı sağlar (fabrika ayarlarına sıfırlandıktan sonra tüm kişisel verileriniz, resimleriniz, kişileriniz, uygulamalarınız kaldırılır).

Bootloader'ı yeniden başlat:

Bu özellik, HTC Aygıtınızdaki önyükleyiciyi hızlı bir şekilde yeniden başlatmanızı sağlar.

HTC Smart Tool'u indirin

HTC_Smart_Tool_v2.0

HTC_Smart_Tool_v3.0

Benioku Bir Kez:

(*) Alfahd Android Aracı: HTC dışında başka bir marka kullanıyorsanız Alfahd Android Aracı Android cihazınızda çeşitli görevleri gerçekleştirmek için.

(*) Trojan / Kötü Amaçlı Yazılım Uyarısı: Yukarıdaki araç, çeşitli görevleri yerine getirmenize yardımcı olan android istismarlarını içerir. Ancak bu istismarlar çeşitli Dosya Tarayıcılar tarafından Trojan / Kötü Amaçlı Yazılım olarak alınır (veri tara).

(*) HTC Stock Ürün Yazılımı: Cihazınız için orijinal ürün yazılımını arıyorsanız şu adrese gidin: HTC Stock Firmware'i indirin tüm cihazlar sayfası için.

(*) HTC USB Sürücüsü: Cihazınız için orijinal USB Sürücüsünü arıyorsanız, HTC USB Sürücüsünü İndirin tüm cihazlar sayfası için.

(*) Kredi: HTC Smart Tool, Habeeb Kambrath (geliştirici) tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Bu nedenle, aracı ücretsiz olarak paylaştığı için ona tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Miyu USB Drivers

12 Şubat 2020'de güncellendi Miyu USB Sürücüleri, Miyu Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir