Download GNQC DownLoad Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

GNQC Download Tool, Windows Bilgisayar için Qualcomm Tabanlı Aygıtlarda stok bellenimini (flash dosyası) flaş etmenizi sağlayan küçük bir uygulamadır.

Bu sayfada, GNQC Aracının en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

GNQC DownLoad Tool BP Göz at

GNQC DownLoad Aracının Özellikleri

Taşınabilir Uygulama:

Taşınabilir bir uygulama olarak gelir, yani kullanmak için bilgisayara yüklemeniz gerekmez. Aracı bilgisayarınıza indirin ve ayıklayın ve uygulamayı başlatmak için GNQC_DownLoad.exe dosyasını açın.

Flash Ürün Yazılımı:

Qualcomm Aygıtınızın doğru ürün bilgisine sahip olmanız gereken tek şey> Sağlanan Qualcomm Sürücüsünü Yükleyin> Aracı Başlat> BP ve AP Klasörünü Bulun> Yanıp sönen işlemi başlatmak için İndir'e tıklayın.

Birden Çok Ad Yolu:

Araçta birden fazla yol adı vardır, yani CBL8601A, CBW8600A, GBL8906A, GBW870A, GBW8901A, WBW8602, WBW870 ve WBW8901. GNQC, aygıtlarla daha uyumlu olması için birden çok Ad Yolu seçmenize olanak tanır.

Günlük Dosyalarını Kolayca Okuyun:

GNQC Aracı'nı kullanarak Qualcomm Aygıtı üzerindeki herhangi bir bellenimi flaş etmeye çalıştığınızda, araç klasöründe otomatik olarak bir “APLogFile” günlük dosyası oluşturur. Bu günlük dosyası, kolayca değişiklik yapabilmeniz için GNQC Aracı'ndaki hataları görmenize yardımcı olur.

DownLoad GNQC DownLoad Aracı

GNQC Aracı, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. GNQC Aracının en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

v1.6.6.0: GNQC_DownLoad_Tool_v1.6.6.0.zip

v1.6.8.0: GNQC_DownLoad_Tool_v1.6.8.0.zip

v1.6.9.0: GNQC_DownLoad_Tool_v1.6.9.0.zip

v1.7.1.0: GNQC_DownLoad_Tool_v1.7.1.0.zip – En son

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: GNQC DownLoad Tool yalnızca Windows Bilgisayar için kullanılabilir. Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, 8.1 ve Windows 10'u destekler.

(*) GNQC DownLoad Tool nasıl kullanılır?: Flash ürün yazılımında GNQC Aracını kullanmayı öğrenmek istiyorsanız, GNQC Aracı nasıl kullanılır? Sayfa.

(*) Qualcomm USB Sürücüsü: Orijinal Qualcomm USB Sürücüsünü araçla paylaştık. Sürücüyü aracı bilgisayarınızda çıkardıktan sonra bulabilirsiniz.

(*) Kredi: GNQC DownLoad Tool, Qualcomm, Inc. tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Bu nedenle, aracı ücretsiz olarak paylaşmak için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download QFlash Tool (all versions)

Ev > Araçlar > QFlash Aracını İndirin (tüm sürümler) 1 Şubat 2020'de güncellendi QFlash Aracı, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir