Download Factory Tool WingTech (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Fabrika Aracı WingTech, Qualcomm Smartphone ve Tabletlerde IMEI'yi Flaşlamanızı sağlayan Windows Bilgisayar için küçük bir uygulamadır.

Bu sayfada, WingTech Factory Tool'un en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

fabrika aracı wingtech

Fabrika Aleti WingTech'in Özellikleri

Taşınabilir Uygulama:

Taşınabilir bir Uygulama olarak gelir, yani onu kullanmak için bilgisayara yüklemeniz gerekmez. Basitçe, Paketi bilgisayarınıza indirip çıkarın ve hemen kullanmaya hazırsınız.

Kolay Arayüz:

Genel arayüz çok temiz ve tüm özelliklerle geliyor. SN Numarası, IMEI1, IMEI2, MEID, Bluetooth, WiFi numarasını yazmanıza izin verir.

Flash IMEI:

IMEI'yi Qualcomm Akıllı Telefon ve Tabletlerde Flaşlamanızı sağlar. Aynı anda İkili IMEI'nin Yanıp Sönmesini destekler. Çift SIM Caard tabanlı Qualcomm Akıllı Telefon ve Tabletleri flaşlamak için aracı kolayca kullanabilirsiniz.

Diğer seçenekler:

Ayrıca Port Kimliği, SiparişAdı, Sipariş Süresi, Sipariş Tarihi'ni girerek Port numarasını seçmenizi sağlar. Ayrıca Toplam Yazma Başarısını, Başarılı ve Başarısız Yazmayı görüntüler. ayrıca aracın altında Hata kodunu da görüntüler.

Fabrika Aracı İndir WingTech

Fabrika Aracı, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. Fabrika Aracının en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

v1.0.2: FactoryTool_Wingtech_v1.0.2.zip

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (x32 veya x64 bit bilgisayar) ile uyumludur.

(*) Fabrika Aracı WingTech nasıl kullanılır: IMEI'yi flaş etmek için Fabrika Aracını nasıl kullanacağınızı öğrenmek istiyorsanız, Fabrika Aracı WingTech Kullanarak IMEI Nasıl Flash sayfa.

(*) Dikkat: Fabrika Aracını kullanarak IMEI'yi yanıp sönmeden önce kişisel verilerinizin bir yedeğini alın. Kişisel verileriniz IMEI yanıp söndükten sonra kalıcı olarak silinebileceğinden.

(*) Alternatif Araç: Qualcomm Akıllı Telefon Yazma IMEI Aracı ve IMEI Aracı Okuma ve Yazma Fabrika Aracına en iyi alternatiftir.

(*) Kredi: Fabrika Aracı WingTech Inc. tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Bu nedenle, aracı ücretsiz olarak paylaşmak için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download QFlash Tool (all versions)

Ev > Araçlar > QFlash Aracını İndirin (tüm sürümler) 1 Şubat 2020'de güncellendi QFlash Aracı, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir