Download eMMC DL Tool for Windows

1 Şubat 2020'de güncellendi

eMMC DL Aracı, Qualcomm Cihazlarında (akıllı telefonlar ve tabletler dahil) Flash veya Stok Firmware yazmanıza izin veren küçük bir uygulamadır. Bu sayfada, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, 8.1 ve Windows 10 üzerinde çalışan eMMC İndirme Aracını paylaşmayı başardık.

Müşteri için eMMC DL Aracı Başlatıldı

EMMC DL Aracının Özellikleri

Flash Ürün Yazılımı:

Qualcomm Yonga Seti üzerinde çalışan cihazlarda stok bellenimini yanıp sönmenizi sağlar. Aracı başlatın ve Bellenim Klasörünü yükleyin, ardından Bağlantı Noktası'nı (cihazınızın bilgisayara bağlı olduğu yer) seçtikten sonra ve Yanıp Sönen Süreci başlatmak için DL düğmesine tıklayın.

DL Moduna geç:

Aygıt ile bilgisayar arasındaki çoklu bağlantı modu arasında seçim yapmanıza olanak tanır. Örneğin, cihazınız Ölü ise veya normal çalışıyorsa, bu özellik aralarında seçim yapmanızı sağlar.

Bağlantı Noktası:

Bağlantı Noktası Numarasını (cihazınızın bilgisayara bağlı olduğu yer) ayarlamanıza olanak tanır. Örneğin, bilgisayarınızda aygıtı taktığınız bağlantı noktası kimliğini tam olarak biliyorsanız, bu özelliği kullanarak bunu ayarlayabilirsiniz.

EMMC DL Aracını İndirin

Aracı indirmek istiyorsanız, bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantılardan birini kullanın. Kararlılık için en son sürümü indirmenizi öneririz:

V4.4.1R: eMMC_DL_Tool_For_Customer_ENG_v4.4.1R.zip

V5.2.0R: eMMC_DL_Tool_For_Customer_ENG_v5.2.0R.zip

Benioku Bir Kez:

(*) Yalnızca Qualcomm Yonga Seti için çalışır: Yukarıdaki araç, yalnızca Qualcomm Yonga Setlerine sahip cihazlarda stok bellenimini yanıp sönmeye çalışır. Diğer yonga setleri için çalışmaz.

(*) Nasıl kullanılır: Herhangi bir Qualcomm cihazında bellenimi flaş etmek için bu aracın nasıl kullanılacağını öğrenmek istiyorsanız, EMMC DL Aracı nasıl kullanılır? sayfa.

(*) Kullanmadan önce yedekleme: Yukarıdaki aracı kullanacaksanız, eMMC Aracı'nı kullanarak bellenim yanıp söndükten sonra her şey silinecek gibi, cihazınızdan önemli verilerinizin bir yedeğini alın.

(*) Kredi: eMMC DL Aracı Foneric, Inc tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Yani, Tam kredi uygulamayı ücretsiz paylaşmak için onlara gider.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Altron Stock Rom

13 Şubat 2020'de güncellendi Bu sayfada, tüm Altron Akıllı Telefonlar ve Tabletler için Altron Stock …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir