Download DFU Flash Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

DFU Flash Tool, herhangi bir Broadcom Smartphone ve Tablette stok bellenimini flaş etmenizi sağlayan küçük bir yardımcı programdır. Bu sayfada, Broadcom Cihazınızda birden fazla görev gerçekleştirmenize izin veren resmi DFU Flash Aracını paylaşmayı başardık.

DFU Flash Aracı

DFU Flash Aracının Özellikleri

Taşınabilir Uygulama:

Taşınabilir bir uygulama olarak gelir, yani uygulamayı bilgisayarınıza yüklemeden kullanabilirsiniz. Sadece Aracı indirin ve bilgisayarınıza ayıklayın, sonra başlatmak için dfu.exe tıklayın.

Çoklu Mod:

Basit İndirme Modu, Kalibrasyon Modu ve Yükleyici Modu dahil olmak üzere Broadcom Cihazınızdaki stok bellenimini flaş etmek için çoklu modları destekler.

Çoklu Cihaz Desteği:

Aynı anda Çoklu Broadcom Cihazında stok bellenimini flaş etmenizi sağlar. Kullanmak için: Birden Çok Cihazı işaretleyin ve Sütunlar ve Satırları kullanarak cihaz sayısını seçin.

Gelişmiş seçenekler:

ADB Fastboot Protokolü, BootUSB Modu, ayarları ve konsol sekmesini korumak için Şifre Koruması, İndirdikten sonra Kalibrasyon Modu, Yanıp söndükten sonra cihazı yeniden başlatma, Athena / 21553 desteği, Hata Ayıklama günlükleri oluşturma, Yanıp sönme sonrasında ses çalma, Cihazı kapat ve Stres Testi.

DFU Flash Aracını İndirin

DFU_Flash_Tool_v2.01.zip

DFU_Flash_Tool_v2.03.zip

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 ile uyumludur.

(*) Nasıl kullanılır: Dilerseniz öğrenebilirsiniz DFU Aracı nasıl kullanılır? herhangi bir Broadcom cihazında stok bellenimini flaş etmek

(*) Broadcom Sürücüsünü İndirin: DFU Aracı, resmi Broadcom USB Sürücüsü ile mükemmel bir şekilde çalışır. buraya.

(*) Alternatif Araç: Broadcom Çoklu İndirme herhangi bir Broadcom Cihazında stok yazılımını flaş etmenizi sağlayan DFU Aracına en iyi alternatiftir.

(*) Kredi: DFU Flash Tool Broadcom INC tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Bu nedenle, aracı ücretsiz paylaşmak için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Miyu Stock Rom

12 Şubat 2020'de güncellendi Bu sayfada, tüm Miyu Akıllı Telefonlar ve Tabletler için Miyu Stock …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir