Download Cydia Impactor (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Cydia Impactor, Android 2.3'ten Android 5.0'a kadar çalışan Android Cihazınızı sadece birkaç tıklamayla rootlamanıza izin veren küçük bir uygulamadır. Bu sayfada, Cydia Impactor'un mevcut tüm sürümlerini paylaşmayı başardık.

Cydia İmpaktör

Cydia Impactor Özellikleri

Kök Android Cihazı:

Android 2.3'ten Android 5.0'a kadar çalışan Android Cihazınızı sadece birkaç tıklamayla rootlamanıza izin verir. Uygulamayı başlatın ve cihazınızı Bilgisayara bağlayın ve köklendirme işlemine başlamak için Başlat düğmesine tıklayın. Köklenme işlemi genellikle sadece birkaç saniye ile bir dakika arasında sürer.

Köprü Bağlantısı:

Bu özelliği kullanarak, cihaz ile bilgisayar arasındaki bağlantıyı bağlayabilir, bağlantısını kesebilir ve yeniden başlatabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak için aygıt bağlantı noktası numarasını bilmeniz gerekir (aygıtı bağladığınız yer).

Dahili Sürücü:

Sürücüleri ayrı olarak yüklemeden cihazı bilgisayara bağlamanızı sağlayan dahili USB Sürücüsü ile birlikte gelir, ancak sürücüleri uygulamanın kendisinden manuel olarak yüklemeniz gerekir.

Bootloader'ın kilidini aç:

Android Cihazınızın önyükleyicisinin kilidini açıp kilitlemenizi ve cihaz için kilit açma önyükleyici dosyasını oluşturmak için Tanımlayıcı Simgesini almanızı sağlar.

Kurulum paketi:

Bu özelliği kullanarak herhangi bir güncelleme paketini, mod paketini, kurtarma dosyasını ve kök paketi Fastboot Tools'a ihtiyaç duymadan manuel olarak cihaza kolayca aktarabilirsiniz.

İndir Cydia Impactor

CydiaImpactor Windows, Mac ve Linux Bilgisayarlarda kullanılabilir. İsterseniz Impactor'u aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz:

v0.9.14pencereler

v0.9.33pencereler | Mac | Linux (x32) | Linux (x64)

v0.9.42Mac

v0.9.43pencereler | Linux (x32) | Linux (x64)

v0.9.51pencereler | Mac | Linux (x32) | Linux (x64)

v0.9.52pencereler | Mac | Linux (x32) | Linux (x64)

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 ile uyumludur.

(*) Nasıl kullanılır: Impactor kullanmayı öğrenmek istiyorsanız, Cydia Impactor nasıl kullanılır? herhangi bir Android Cihazı köklendirmek için.

(*) Garanti Geçersiz: Cydia Impactor Uygulaması kullanıldıktan sonra Cihaz Garantiniz Geçersiz Olabilir.

(*) Kredi: Cydia Impactor, Saurik (cydia geliştiricisi) tarafından oluşturulmuştur. Yani, tam kredi başvurusunu ücretsiz olarak paylaştığı için ona gidiyor.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download QFlash Tool (all versions)

Ev > Araçlar > QFlash Aracını İndirin (tüm sürümler) 1 Şubat 2020'de güncellendi QFlash Aracı, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir