Download Broadcom MultiDownloader (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Broadcom MultiDownloader, herhangi bir ek yazılım veya araca ihtiyaç duymadan Broadcom Cihazlarında Stok Firmware'i flaş etmenizi sağlayan küçük bir araçtır.

Bu sayfada, en yeni ve en eski dahil olmak üzere Broadcom MultiDownloader aracının tüm sürümlerini paylaşmayı başardık.

Broadcom Çoklu İndirme

Broadcom MultiDownloader'ın Özellikleri

Flash Stok Ürün Yazılımı:

Broadcom Cihazlarındaki stok bellenimini yanıp sönmenizi sağlar. Stok bellenimini flaş etmek için, doğru dosyaya sahip olduktan sonra cihazınıza doğru stok bellenimine sahip olmanız gerekir, ardından bellenimi araca yükleyin ve indirme işlemini başlatmak için başlat düğmesine tıklayın.

Manuel Bağlantı Noktası Atama:

Bilgisayardaki kullanılabilir bağlantı noktasını el ile seçmenizi sağlar. Bilgisayarınızın 4 usb portu varsa ve her usb postasının kendi benzersiz kimliği varsa, bu araç yanıp sönmeyi desteklemek için belirli USB portunu seçmenizi sağlar.

Cihazı Sıfırla veya Otomatik Kapat:

Ayrıca, ürün yazılımı yanıp söndükten sonra cihazınızın kullanıcı verilerini sıfırlamanızı sağlar. Ve yanıp söndükten sonra cihazı kapatmak istiyorsanız, Otomatik Kapat'ı seçin, usb kablosunun cihazla bağlantısı kesildiğinde cihaz kapanacaktır.

Broadcom MultiDownloader'ı indirin

Broadcom_MultiDownloader_v1.3.0

Broadcom_MultiDownloader_v1.4.1

Broadcom_MultiDownloader_v1.4.5

Broadcom_MultiDownloader_v2.1.0

Broadcom_MultiDownloader_v2.3.0

Benioku Bir Kez:

(*) İle uyumlu: Broadcom Multi Downloader yalnızca Windows Bilgisayar için kullanılabilir. Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, 8.1 ve Windows 10'u destekler.

(*) Broadcom MultiDownloader nasıl kullanılır?: Broadcom Multi Downloader'ı nasıl kullanacağınızı öğrenmek istiyorsanız, Broadcom Multi Downloader nasıl kullanılır Ayrıntılı bilgi için sayfa.

(*) Broadcom USB Sürücüsü: Orijinal Broadcom USB Sürücüsünü araçla paylaştık. Sürücüyü aracı bilgisayarınızda çıkardıktan sonra bulabilirsiniz.

(*) Kredi: Broadcom MultiDownloader, Broadcom Corporation tarafından oluşturulur. Yani, Tam kredi araç için onlara gider.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download QFlash Tool (all versions)

Ev > Araçlar > QFlash Aracını İndirin (tüm sürümler) 1 Şubat 2020'de güncellendi QFlash Aracı, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir