Download Binary Toolkit (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

İkili Araç Seti, Sony Xperia, Samsung, Micromax ve Google Glass Mode dahil olmak üzere çeşitli Android Cihazları rootlamanıza izin veren Windows Bilgisayar için küçük bir uygulamadır. Bu sayfada, Binary Toolkit'in en son sürümleri de dahil olmak üzere tüm sürümlerini paylaşmayı başardık.

İkili Araç Seti

İkili Araç Seti Özellikleri

Taşınabilir Uygulama:

Taşınabilir bir uygulama olarak gelir, bu da uygulamayı bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmediği anlamına gelir. Sadece uygulamayı bilgisayarınızda ayıklayın ve kullanmaya hazırsınız.

ADB Geri Yükleme İşlevi:

ADB ve Fastboot dosyası ile birlikte gelir, bu da cihazı adb geri yükleme işleviyle hızlı bir şekilde köklendirmenizi sağlar. Listeden cihaz türünüzü seçmeniz yeterlidir ve hemen kök salmaya hazırsınız.

Hızlı Kök:

Android Cihazınızda hızlı kök erişimine izin verir. Cihazınızı bilgisayara bağlayın ve uygulamayı başlatın ve cihazı birkaç saniye içinde rootlamak için ekran talimatlarını izleyin.

Xperia Cihazlarını Destekler:

Xpeira A, Xperia AX, Xperia E, Xperia GX, Xperia J, Xperia L, Xperia Miro, Xperia SX, Xperia UL, Xperia V, Xperia VL, Xperia Z, Xperia Z1, Xperia ZL, Xperia Tablet Z.

İkili Araç Setini İndir

Binary_Toolkit_v17

Binary_Toolkit_v31

Binary_Toolkit_v32

Binary_Toolkit_v33

Binary_Toolkit_v36

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 ile uyumludur.

(*) Destekler: Android 2.3 – Android 4.3'te çalışan hemen hemen her android cihazı destekler. Android 4.4 veya sonraki sürümlerde çalışan cihazlarda çalışmayabilir.

(*) Nasıl kullanılır: İkili Toolkit kullanmayı öğrenmek istiyorsanız, birkaç saniye içinde herhangi bir android Cihazı flaş etmek için İkili Toolkit Eğitimi Nasıl Kullanılır'ı izleyin.

(*) Garanti Geçersiz: Cihazı İkili rootkit Uygulaması ile köklendirdikten sonra Cihaz garantiniz geçersiz olacaktır.

(*) Kredi: İkili Araç Seti, Bin4ry (xda geliştiricisi) tarafından oluşturulur. Yani, tam kredi başvurusunu ücretsiz olarak paylaştığı için ona gidiyor.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Mobo USB Drivers

14 Şubat 2020'de güncellendi Mobo USB Sürücüleri, Mobo Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir