Download Asus Zenfone Flash Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Asus Zenfone Flash Tool, Asus Zenfone Cihazlarında Stok Firmware'i flaş etmenizi sağlayan Windows Bilgisayar için küçük bir uygulamadır. Burada, Zenfone Flash Tool'un en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

asus zenfone flaş aracı

Asus Zenfone Flash Tool'un Özellikleri

Flash Ürün Yazılımı:

Neredeyse tüm Asus Zenfone Smartphone ve tabletlerde stok bellenimini flaş etmenizi sağlar. Uygulamayı Bilgisayarınıza Kurup Başlatın, ardından cihazı bilgisayara bağladıktan sonra yanıp sönmesini istediğiniz Ürün Yazılımını seçtikten sonra işlem tamamlanmıştır.

Yedek uygulamalar:

Kullanıcı tarafından yüklenen uygulamaları cihazdan yedeklemenizi ve bilgisayara kaydetmenizi sağlar. Ancak uygulama ayarlarını ve noktalarını geri yüklemek için kullanılan Uygulama verilerini yedeklemenize izin vermez.

Yedekleme Sistemi Uygulamaları:

Önceden yüklenmiş (sistem) uygulamaları Asus Smartphone ve tabletten bilgisayara yedeklemenizi sağlar. Yedekleme, bilgisayarınıza her zaman geri yüklenebilen .ab biçiminde kaydedilir.

Yedeği Geri Yükle:

Ayrıca, Özel Uygulamalar Yedekleme ve Önceden Yüklenmiş (sistem) Uygulamalar da dahil olmak üzere yaptığınız yedeklemeyi bilgisayardan geri yüklemenizi sağlar.

Asus Zenfone Flash Aracını İndirin

Asus_Zenfone_FlashTool_v1.0.7

Asus_Zenfone_FlashTool_v1.1.1

Asus_Zenfone_FlashTool_v1.1.4

Asus_Zenfone_FlashTool_v1.1.7

Asus_Zenfone_FlashTool_v1.2.4

Asus_Zenfone_FlashTool_v1.3.4

Asus_Zenfone_FlashTool_v1.4.1

Asus_Zenfone_FlashTool_v1.4.3

Asus_Zenfone_FlashTool_v1.4.5

Asus_Zenfone_FlashTool_v2.0.1

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (x64 bit veya x86 bit) ile uyumludur.

(*) Nasıl kullanılır: Zenfone Flash Tool'un nasıl çalıştırılacağını öğrenmek istiyorsanız Asus Zenfone Flash Aracı nasıl kullanılır? sayfa.

(*) Asus Stok Bellenimi: Cihazınız için orijinal ürün yazılımını arıyorsanız şu adrese gidin: Asus Stock Firmware'i İndirin tüm cihazlar sayfası için.

(*) Asus USB Sürücüsü: Cihazınız için orijinal USB Sürücüsünü arıyorsanız, Asus USB Sürücüsünü İndirin tüm cihazlar sayfası için.

(*) Kredi: Asus Flash Tool, Pawneshwer Gupta (xdablogs) tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Yani, tam kredi başvurusunu ücretsiz olarak paylaştığı için ona gidiyor.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Miyu Stock Rom

12 Şubat 2020'de güncellendi Bu sayfada, tüm Miyu Akıllı Telefonlar ve Tabletler için Miyu Stock …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir