CyanogenMod CM10 yada CM9.1 Android Jelly Bean 4.1 Güncellemeleri Yakında Geliyor

CyanogenMod son çıkan Android 4.1 sürümlü Jelly Bean için bir süre daha herhangi bir Nightly sürüm yayınlamayacağını duyurdu. Bu CyanogenMod tarafından CM10 yada CM9.1 adında gelebileceği dedikoduları oldukça yaygınlaşmaya başladı. CyanogenMod ekibi eğer birçok cihaz için stabil İCS CM9 sürümünü bitirirsek bir sonraki sürüm olan Jelly Bean için başlayacaklarını duyurdular. Bu kolay olmayacağı gibi Gingerbread’den ICS sürümüne geçerken kodların en başından başlanması ve uzun zaman alması jelly bean için geçerli değil. Eğer başlarlarsa en fazla 3 hafta içinde Nightly sürümünü duyurabileceklerini söylediler.

Biz değerli okuyucularımız için güncellemeri takip etmekteyiz. Sizde kendi cihazınız için ilgili güncellemeleri kontrol etmek istiyorsanız tıklayınız.

Jelly Bean sürümü CyanogenMod tarafından port edilse dahi 6 ayda ancak kararlı sürümlere ulaşılacağını duyduk hatta bazı hatalardan CyanogenMod da söz etmiş.

 • Trebuchet JB üzerine rebase için dağınık olabilir.
  Tema Motor dağınık olacaktır.
  SystemUI şeyler restyled gerekecektir.
  Lockscreen şeyler restyled gerekecektir.
 • CyanogenMod ekibi daha tam istikrarlı jelly bean sürümü çıkmadanda bu işlere başlamayacağını duyurdu. AOSP adlı diğer büyük geliştirici firma ise en yakın zamanda jelly bean kaynaklı romlarını duyuracağını söyledi. Bizden ayrılmayın.

İlginizi Çekebilir

Download Huawei Smartphone Multi-Download Software

Ev > Araçlar > Huawei Smartphone Çoklu İndirme Yazılımını İndirin 1 Şubat 2020'de güncellendi Huawei …

2 Yorumlar

 1. beyefendi,,
  note 7000 telefonuna jelly bean ne zaman çıkacak.,50 türklira değerinde olan yukarıdaki samsunglara çıkıyorda neden note 1,e çıkmıyor,hayret bea.
  ayrıca,
  note 1,e wind…8 yüklenirmi?
  yüklendiğini youtube,de gördük,ama programını bilmiyoruz,lütfen açıklayında bizde yükleyelim.
  hindistan tarafından yükleniyorda,türkiye tarafından neden yüklenmiyor.?
  CM10 VE JELLY BEAN,NI NASIL NOTE,MİZE YÜKLEYECEĞİZ…ACİLEN CEVAP BEKLERİZ.
  THANKS……..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir