Cyanogenmod CM10 yada CM9.1 Android Jelly Bean 4.1; Güncellemeleri Yakında Geliyor.

son çıkan 4.1 sürümlü Jelly Bean için bir süre daha herhangi bir Nightly sürüm yayınlamayacağını duyurdu. Bu tarafından CM10 yada CM9.1 adında gelebileceği dedikoduları oldukça yaygınlaşmaya başladı. ekibi eğer birçok cihaz için stabil İCS CM9 sürümünü bitirirsek bir sonraki sürüm olan Jelly Bean [ads] için başlayacaklarını duyurdular. Bu kolay olmayacağı gibi Gingerbreadden İCS sürümüne geçerken kodların en başından başlanması ve uzun zaman alması jelly bean için geçerli değil. Eğer başlarlarsa en fazla 3 hafta içinde Nightly sürümünü duyurabileceklerini söylediler.

Biz değerli okuyucularımız için güncellemeri takip etmekteyiz. Sizde kendi cihazınız için ilgili güncellemeleri kontrol etmek istiyorsanız tıklayınız. 

Jelly Bean sürümü Cyanogenmod tarafından port edilse dahi 6 ayda ancak kararlı sürümlere ulaşılacağını duyduk hatta bazı hatalardan cyanogenmod da söz etmiş.

+ Trebuchet JB üzerine rebase için dağınık olabilir.
+ Tema Motor dağınık olacaktır.
+ SystemUI şeyler restyled gerekecektir.
+ Lockscreen şeyler restyled gerekecektir.

Cyanogenmod ekibi daha tam istikrarlı jelly bean sürümü çıkmadanda bu işlere başlamayacağını duyurdu. AOSP adlı diğer büyük geliştirici firma ise en yakın zamanda jelly bean kaynaklı romlarını duyuracağını söyledi. Bizden ayrılmayın.

Bir önceki yazımız olan Android Majel başlıklı makalemizde android 4, android asistan majel ve android majel hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

Dikkatini çekebilir

Cyanogenmod CM 10.2 Android JellyBean 4.3 Sürümü Haberi

Android’e can veren Cyanogenmod ekibi tarafından yeni haberleri aldık ve siz takipçilerimiz ile paylaşmak istedik. …

2 Yorumlar

 1. beyefendi,,
  note 7000 telefonuna jelly bean ne zaman çıkacak.,50 türklira değerinde olan yukarıdaki samsunglara çıkıyorda neden note 1,e çıkmıyor,hayret bea.
  ayrıca,
  note 1,e wind…8 yüklenirmi?
  yüklendiğini youtube,de gördük,ama programını bilmiyoruz,lütfen açıklayında bizde yükleyelim.
  hindistan tarafından yükleniyorda,türkiye tarafından neden yüklenmiyor.?
  CM10 VE JELLY BEAN,NI NASIL NOTE,MİZE YÜKLEYECEĞİZ…ACİLEN CEVAP BEKLERİZ.
  THANKS……..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir