Avea inTouch 4 (Android 5.0 Lollipop) Güncellemesi İndir

Avea (Türktelekom) İntouch 4 cihazı için resmi Lollipop güncellemesi nasıl yüklenir bunun hakkında detaylı bilgi vermek için bu makaleyi hazırladık, bu makalede anlatılanlar sonucunda oluşabilecek her türlü zarar kişinin kendisine ait olup sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Not: Cihaz içindeki tüm veriler silinecektir, lütfen tüm verilerinizi yedekleyin aksi halde sizi üzecek bir sonuç ile karşı karşıya kalmış olursunuz.

SDCARD ile güncelleme yapma adımları;

  • Pil düzeyiniz en az %40, %50 civarında olmasına dikkat edin, cihaz da bundan az şarj varsa başlmayın sabırlı olup ilk olarak şarj edin.
  • Buradaki dosyayı indirin adı update.zip olarak kalmalı ve direk hafıza kartın içine kopyalayınız.
  • Boş bir sdcard kullanın aksi halde içeriği dolu olan sdcard sıfırlanacaktır.
  • Cihazınıza hafıza kartını takın ve son olarak aşağıdaki adımları takip ederek güncelleme işlemini tamamlayınız. Yaklaşık olarak güncelleme 5 ila 10dk arası sürecektir. Eğer açılmaz veye hata alırsanız ya hafıza kartının ana dizinine kopyalamadınız yada zip dosyasının adı yanlış yada siz zipten çıkarıp attınız 🙂 bunlara dikkat, sorun olursa yazın size yardımcı olurum.
  • Ayarlar>Telefon Hakkında>Sistem Güncellemeleri>Hafıza Kart Güncellemeleri butonuna tıklayıp açılacak onay ekranında “OK” butonuna bastıktan sonra cihaz kapanıp güncelleme işlemini başlatacaktır.

Saygılar…

 

İlginizi Çekebilir

[NAND] HTC HD MİNİ; Android 4.0.4 Yükleme İşlemi [Ana Hafıza]

#HTCHDmini için ana hafızaya yazılan android rom sürümünü hemde Cyanogenmod tabanlı İCS sürümlü Android’in 4.0.4 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir