Asus PadFone Infinity, Snapdragon 800 işlemciyle Güncellendi

Bu yılın şubat ayında  MWC 2013’te tanıtılan  Asus PadFone Infinity’nin yeni versiyonu duyuruldu. Bir önceki versiyonda 1,7 GHz hızında çalışan Snapdragon 600 işlemci kullanan Asus, yeni versiyonda tercihini 2,2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemciden yana kullandı. 1920×1080 piksel çözünürlüklü 5 inç Super IPS ekranla gelen cihaz, gücünü 2 GB RAM’den ve  2400 mAh kapasiteli pilden alıyor.

Şubat ayında tanıtılan üründe 16/32 gb depolama  seçeneklerine sahipken duyurulan yeni modelde 32/64 gb depolama seçenekleri sunuluyor.Daha önce Depolama alanını genişletme imkanı bulunmazken yeni modelde micro sd yuvası ile genişletme imkanına sahip oluyoruz.13 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraf çekebilen ve 1080p çözünürlüğünde video kaydına imkan tanıyan yeni PadFone Infinity, düşük ışık koşullarında çekilen fotoğrafları iyileştirmek için PixelMaster kamera teknolojisini kullanıyor.

[ads]

Android 4.2.2 işletim sistemi yüklü gelen yeni PadFone Infinity’de yer alan telefon, Padfone Infinity Station’a yerleştirildiğinde 10,1 inç büyüklüğünde bir tablet olarak işlev görüyor. 150 Mbps’ye çıkabilen indirme hızına sahip 4G LTE bağlantısına da destek veren cihaz, Bluetooth 4.0 ve yakın saha iletişimi (NFC) gibi teknolojileri de bünyesinde barındırıyor. Titanyum siyahı ve platin beyazı renk seçeneklerine sahip cihaz 18890 yeni Tayvan dolarından (640 dolardan) satışa sunulacak. Padfone Infinity Station’ı da satın almak isteyenler ekstradan 7000 yeni Tayvan doları (240 dolar) daha ödeyecek. Yenilenen Asus PadFone Infinity’nin ne zaman piyasaya sürüleceği belli değil.

İlginizi Çekebilir

Download Mobo USB Drivers

14 Şubat 2020'de güncellendi Mobo USB Sürücüleri, Mobo Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

2 Yorumlar

  1. Merhabalar infinity Modeli gerçektenn hayalimde ve Nasıl bu muhtesemmm cihazı alabilirim Yardımcı olurmussnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir