Androidcim.Com Forum Açılsın mı?

Bismillahirrahmanirrahim,

Gün geçtikçe sizin sayenizde büyüyen sitemizin artık forum’u açılsın mı diye bi nabız yoklayalım dedik. Forum her zaman için artı bir durumdur herkes orada tartışabilir, işletim sistemi hakkında fikir alışverişi yapan olur, kısaca genel itibari ile bilenlerin katkısı bilmeyenlere olur. Biz yine burada tüm hızıyla destek ve ihtiyaçlarınızı gidermeye gayret edeceğiz şüpheniz olmasın. Forum da da bilgili ve bilgiyi paylaşmayı bilen arkadaşlarımıza ihtiyacımız olacaktır.

Forum’u kısa süre sonra açmayı planlıyoruz bir iki yönetici bulduk sayılır bunun yanında moderatörlere ve sürekli medyayı takip eden çalışma arkadaşlarına ihtiyacımızın olduğunu hatırlatmak isteriz. Yaklaşık 7 aydır Türkçe olarak destek veriyoruz ve Türkiye insanlarına fayda sağlaması açısından bu yoldada ilerliyoruz. Sizden ricamız websitemizde bildiğiniz bir bilgiyi bilmeyen arkadaşlarımıza paylaşmanızdır. Bu her iki kesim açısındanda iyi olacaktır.

Son olarak ekibimizde yer almak isteyen arkadaşlarımızın bizimle buraya tıklayarak iletişim kurabilirler. Siz için biz varız başkaları içinde siz olun. Dua ve hayır ile selametle.

Bir önceki yazımız olan Android Majel başlıklı makalemizde android 4, android asistan majel ve android majel hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir