Androidcim.Com Forum Açılsın mı?

Bismillahirrahmanirrahim,

Gün geçtikçe sizin sayenizde büyüyen sitemizin artık forum’u açılsın mı diye bi nabız yoklayalım dedik. Forum her zaman için artı bir durumdur herkes orada tartışabilir, android işletim sistemi hakkında fikir alışverişi yapan olur, kısaca genel itibari ile bilenlerin katkısı bilmeyenlere olur. Biz yine burada tüm hızıyla destek ve ihtiyaçlarınızı gidermeye gayret edeceğiz şüpheniz olmasın. Forum da da bilgili ve bilgiyi paylaşmayı bilen arkadaşlarımıza ihtiyacımız olacaktır.

Forum’u kısa süre sonra açmayı planlıyoruz bir iki yönetici bulduk sayılır bunun yanında moderatörlere ve sürekli medyayı takip eden çalışma arkadaşlarına ihtiyacımızın olduğunu hatırlatmak isteriz. Yaklaşık 7 aydır Türkçe olarak destek veriyoruz ve Türkiye insanlarına fayda sağlaması açısından bu yoldada ilerliyoruz. Sizden ricamız websitemizde bildiğiniz bir bilgiyi bilmeyen arkadaşlarımıza paylaşmanızdır. Bu her iki kesim açısındanda iyi olacaktır.

Son olarak ekibimizde yer almak isteyen arkadaşlarımızın bizimle buraya tıklayarak iletişim kurabilirler. Siz için biz varız başkaları içinde siz olun. Dua ve hayır ile selametle.

İlginizi Çekebilir

Download Mobo USB Drivers

14 Şubat 2020'de güncellendi Mobo USB Sürücüleri, Mobo Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir