Android Marketten Uygulamaları Direk Bilgisayara İndirin

Chrome için çıkan bir eklenti ile http://market.android.com daki uygulamaları direk bilgisayarınıza indirip telefonunuza atmak artık mümkün.

İlk önce eklentiyi indirelim: http://codekiem.com/-downloader/crx/1.2.crx

Eklentiyi indirip kurduktan sonra Google Chrome kısayoluna sağ tıklayıp özellikler e girip Hedef bölümünün en sonundaki chrome.exe yazısından bir boşluk bırakıp “–ignore-certificate-errors” komutunu ekleyip Chrome u yeniden başlatıyoruz.

 

Sonra Chrome u açıp araçlar menüsünden(sağ üstte bulunan tamir işareti) Araçlara gelip Uzantılara giriyoruz. APK Downloader eklentisini gördükten sonra ayarlar menüsüne giriyoruz.

Email yerine telefonumuzda kullandığımız gmail hesabını yazıyoruz

Password bölümüne gmail hesabımızın şifresini yazıyoruz.

Android Device ID bölümüne telefonumuzun arama ekranı menüsüne bu numarayı giriyoruz *#*#8255#*#* açılan menüde resimde gösterdiğim yerdeki kodu Android Device ID bölümüne giriyoruz.

Sonra işlem tamam http://market.android.com adresine girip istediğiniz uygulamaya girip sağ üstte çıkan yeşil simgeden indirebilirsiniz.

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

Dikkatini çekebilir

VODAFONE BEDAVA İNTERNET(ANDROİD ONLY)

Merhaba arkadaşlar bugün size Opera ile bedava internete girmeyi anlatacağım.Uzun zamandır kullanmaktayım 🙂  NOT: Aşağıdaki …

Bir yorum

  1. thessekurler guzel olmus…