Android ve İOS Telefonlarınızı Hızlandırma Yöntemi (Kesin Çözüm)

Android veya İos yazılımına ait bir akıllı telefon kullanıyorsanız ve son zamanlarda cihazınız oldukça ağırlaşmışsa bu konuda bizzat kendim test edip denediğim bir yöntemi sizinle paylaşacağım, belki diyebilirsiniz biz bu işlemi nasıl yapacağız. İşlem konusunda bizde size yardımcı olacağız, bundan emin olabilir ve güvenebilirsiniz.

Cihazım neden yavaş? Sorununu nasıl anlarım ?

  • Cihaz’a bataryayı test eden uygulamayı marketten kurup kontrol edin battery life vb. Örneğin İphone 6S bataryası 1715mAh, eğer 1450mAh altında ise test sonucunda batarya ölmüştür.
  • Cihaz’a Antutu uygulamasını kurun ve normelde fabrika çıkışlı cihazın değeri nedir karşılatırın. Örneğin İphone 6s de 125.000 değeri alması lazım 115.000 – 125.000 arası değer alsa da sıkıntı yok, bunların altında veya yarı yarıya kadar inmişse bataryada sorun vardır.
  • Eğer yukarıdaki iki adımda da sıkıntı yoksa cihazı custom romdan çıkarın betadan çıkarın ve güncel sürümü yükleyin. Fabrika ayarlarına dönmenizde de fayda olabilir.

Öncelikle cihaza yeterli amper ve voltaj gelmediği takdirde işlemci ve diğer işlemi yapan ram olsun, ekran kartı olsun, doğru düzgün çalışmayacaktır, o yüzden ilk olarak donanımsal kısmını halletmemiz lazım.

Eğer donanımsal kısımda batarya değişemiyorsanız bu konuda bize ulaşın biz ücretli olarak size destek olacağız.

Performans ve yavaşlama konusunda yorumlara açığız. Size elimizden geldiğince ücretsiz bir şekilde destek olacağız.

İlginizi Çekebilir

Download Mi Flash Pro (all versions)

Ev > Araçlar > Mi Flash Pro'yu İndirin (tüm sürümler) 1 Şubat 2020'de güncellendi Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir