5 Megapiksel Kameralı Akıllı Kol Saati

Neptune isimli Kanada’ lı şirket, Neptune Pine adını verdiği akıllı saatini duyurdu.Öyle ki her geçen gün akıllı saat modellerinde  rakabet artarken özelliklerde ön plana çıkmaya başladı.Neptune Pine ise 5 mp kamerasıyla ön plana çıkıyor. 1,2 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Snapdragon S4 işlemcisine 512 mb ram’e sahip telefon 320×240 piksel çözünürlüklü 2,4 inç ekrana sahip.Android 4.0 ile çalışan saat ayrıca su sıçramalarına karşı dayanıklı.2G ve 3G bağlantı noktalarına (microSIM ile) destek veren saat tam mesajlaşma internette gezinme gibi işlevleride sağlıyor.Dahili hoparlörü ile konuşmayı da saat üzerinden yapabiliyorken kayışını çıkarttığınız zaman normal bir akıllı telefon olarak kullanabilirsiniz.

Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle birlikte aralık ayında piyasada olacak akıllı saatinin 16 GB’lık modeli 335 dolardan, 32 GB’lık modeli ise 395 dolardan satışa sunulacak. Şu anda ön siparişe açılan kol saatini satın almak için buraya tıklamanız yeterli.

Özellikler:

1.2 GHZ hızında çift çekirdekli işlemci

512 MB ram

2.4 inç ekran (320×240)

5 mp kamera

Microsim desteği(2G-3G)

16-32 Gb hafıza seçenekleri

 

İlginizi Çekebilir

Download Mobo USB Drivers

14 Şubat 2020'de güncellendi Mobo USB Sürücüleri, Mobo Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir