CamCard – Business Card Reader

AÇIKLAMA

CamCard – Business Card Reader

Artık kartvizit taşımaya son verin bu uygulama ile butun kartvizitlerinizi telefonunuzda toplayabilirsiniz.Uygulamanın kullanımına yardimci olması için Videoyu inceleyebilirsiniz.Takıldığınız Bir yer olursa lütfen Cekinmeden Sorabilirsiniz.

TAVSİYE

Aşağıda Verilen Linklerden İndirebilirsiniz.

Filesear Download 

Zippyshare Download

Howfile Download

VİDEO TANITIMI

[youtube id=”3jf30yQEC5I” width=”600″ height=”350″]

GÖRSELLER

Hakkında s@Lih

1997 yılından beri ilginç bir merak duygusu ile başlayan bilgisayar ve teknoloji dünyası merakım sayesinde sürekli genişleyen bilgi ağacımı her zaman genişletmeye özen gösterdim. Amacım sadece bir iş sahibi olmak değil, aynı zamanda gelecek adına Bilgi, Bilişim, Internet ve Teknoloji gibi alanlarda insanoğlu için yararlı bir şeyler yapabilmeyi hedeflemekte oldu. Çünkü gelecek daima bilgi, bilişim ve teknoloji sektöründe olmaya devam edecektir. İşte bu yüzden inandığım bir gerçektir ki; “başarı ve gelecek bilgi ile değil, bilgiye sahip olan beyni yönetebilmekle edinilir. “ Ben bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyorum."

Dikkatini çekebilir

Advanced Mobile Care(Bütün Android OS Telefonlar İçin)

Merhaba arkadaslar.   Bugun size kendimde kullandığım bir uygulama göstereceğim. Advanced Mobil Care.Kendisi bilgisayarlardada kullanılan …

Bir yorum

  1. VİDEO ÇIKMAMIŞ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir